Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem akarja, hogy jogsim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarja, hogy jogsim legyen, akkor vissza akar húzni?

Figyelt kérdés

Barátomnak nincs jogsija, és pénze sem rá, én viszont többször mondtam neki, hogy idén szeretném letenni.

Mindig azt mondja, hogy nekem minek?

Nekem az nem kell.

Nem értem miért kéne megindokolnom a jogosítvány szerzést.

Azért kell, amiért minden embernek, hogy tudjak vezetni, és másoktól függetlenül eljutni A-ból B-be.


Kicsit úgy érzem, hogy azért nem akarja, hogy nekem legyen, mert neki nincs rá lehetősége.

Jól látom vagy csak beképzelem?


2016. szept. 1. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad befolyásolni,megyarázd el ennek az agyasnak hogy előre kell lépni,nem pedig hátra.

Lehet hogy később nem lesz rá időd vagy lehetőséged,de majd ha jön a baba milyen jó lesz hogy nem anyóst kell ugrasztani a daewoo matizzal..

2016. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ma már nem szamárháton közlekedünk, úgyhogy semmi különös nincs benne, hogy jogsit akarsz.
2016. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez volt. A következő fázis az lesz, hogy számolni fogja mennyi felesleges kiadást csinálsz a tankolással.
2016. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod. Az embert a párja ne lebeszélni akarja.. bármi értelmes dolog is az, hanem segítse, de legalább biztassa.
2016. szept. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akárki akármit mond, csináld meg. Nem tudhatod mikor lesz jó valamire és olcsóbb sem lesz. Ez is egy olyan, ami a mai világban alap. Ugyan úgy, ahogy a számítógép használat.
2016. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fru_ ***** válasza:
100%
Igen, sajna irigy. Nagyon gáz.
2016. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csináld meg.
2016. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért mert a barátodnak a szülei nem fizették ki, és később ő saját erejéből akár munkából nem hajlandó kifizetgetni apránként a jogosítványt, ezért miért akar téged visszahúzni és lebeszélni????

Mi az, hogy neked nem kell az? Na elmegy tudod hova....

Szerintem vagy irigy rád, vagy egyszerűen nem fogja fel a mai világban a jogosítvány egy általános műveltséghez tartozó dolog szinte már, és elengedhetetlen az élethez!

Ha lesz egy válalkozásod, vagy gyerekeid igenis szükséged lesz az autóra, hogy eljuss minél gyorsabban A-Bbe.


Ha neki nincs rá lehetősége menjen diákmelóra, ha idősebb rendes melóra és ne féltékenykedjen rád, és akarjon lebeszélni egy elengedhetetlen dologról az életben!


Én 27 éves fejjel tettem le a jogositványt, és tudom hogy minél fiatalabban kezdtem volna neki annyival könnyebben ment volna. Megfogadtam azóta ha lesz egy gyerekem jogositványt megkell hogy szerezze akár már 17 évesen, hogy legalább ez az előnye meglegyen az élete elkezdéséhez.

2016. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!