Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elviselni a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elviselni a nők hisztijét?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekel a kérdés. Úgy érzem a páromnak soha semmi nem jó, ha pedig felszólalok ez ügyben, olyan fél mondatokat meg mondatokat mond nekem, amitől még a végén én érzem szarul magam. Rengeteg energiámat felöleli... és akkor a legtöbb nő csodálkozik, ha a legtöbb férfi nem veszi őket komolyan. :)

2016. szept. 2. 15:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Dugd el a tamponjait, amikor mensizik!
2016. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem kell elviselni, keress értelmes nőt, aki nem hisztizik állandóan.

Néha nyilván mindenki kiborul, és nehéz szót érteni vele, de érett embernél ez azért nem mindennapos, simán tolerálható.

22L

2016. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Szergej55 ***** válasza:
97%
Magyarán manipulál? A sima hiszi, ami néha van (NEM MINDIG), és a manipulatív viselkedés között sok különbség van, ha utóbbival állsz szemben, baj van.
2016. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Szergej55 ***** válasza:
*hiszTi
2016. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Ahogy Szergej írja, manipulálni próbálnak ezzel az erőszakos, nem túl korrekt magatartással.

Kerülni kell az ilyen nőt.

Amelyik értelmes, nem így manipulál (hanem egész más eszközökkel :-P )

2016. szept. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

Az a nő hisztis, amelyik nincs rendesen megkefélve.

A megoldás adott.


37/N

2016. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Szergej55 ***** válasza:
91%
Meg amelyik mentálisan beteg. Ismertem olyat is, azt kefélheted, ahogy akarod.
2016. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Az én hisztimet úgy lehet legjobban kezelni, ha "komolyan veszi" a párom- legalábbis úgy csinál, és nem áll neki velem veszekedni meg a maga igazát bizonygatni, hanem megy az árral. Úgy kb 5 perc alatt véget ér az egész, visszaáll minden a normális kerékvágásba és pár óra után még talán bocsánatot is kérek. Egyébként ha elkezd ellenkezni, vitatkozni egy ilyen hisztinél, ne adj' isten meg akarja érteni, na, akkor az több órát igénybe vesz, hosszas nyafogás, hisztizés lesz belőle, még akár veszekedés is. Nem érdemes, ez csak hiszti. Mondjuk, nem is szoktam sokszor ilyet csinálni, de van mikor rám jön, és akkor határozottan ez a legjobb, amit tehet. Majd amikor ismét normális leszek, akkor kezdjen el nekem érvelni meg értelmes vitát generálni, akkor talán értelme is lesz, de addig...
2016. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodtsággal, logikával, konzisztenciával, empátiával és türelemmel.


Talán az a legfontosabb, hogy sose erősítsd meg a viselkedését, daccal, dühvel, ellen-hisztivel vagy más olyan reakcióval, amit ki szeretne váltani a hisztivel.

2016. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
#8: ez így elfogadható, ha nálatok működik. De amúgy ezt te hogy rendezed le magadban? Hogyan kezeled azt, hogy egyszer racionális vagy, egyszer pedig valamiért nem? Nem érzed ijesztőnek és megengedhetetlennek azt, hogy nem vagy minden körülmények között ura saját magadnak? Nem vádollak, csak kíváncsi vagyok, mert belőlem ez tökéletesen hiányzik és nagyon megijednék, ha átélnék egy ilyen hiszti-periódust.
2016. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!