Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket mennyire zavarna, ha a barátnőtök/feleségetek olyan "tipikus" nő lenne?

Figyelt kérdés

Tehát inkább az érzéseire, megérzéseire hallgat és nem a józan észre, ennek nyomán egyszer ezt gondolja, máskor azt, néha megsértődik látszólag ok nélkül, majd hozzátok vágja, hogy tudnotok kéne, mi is az az ok, előfordul, hogy ha valamit mondtok, megbántódik rajta, mert "nem az a gond, amit mondasz, hanem AHOGY mondod", néha kicsit inkoherens, miután azt mondja, nem baj, ha a haverokkal inni mész, megharagszik, ha tényleg elmész, ilyesmire gondolok. Néha nehéz eligazodni rajta, hogy mit akar, az esti program választásánál is "te döntesz", de egyik javaslatod sem tetszik neki. Tehát kb az, amik a képregényekben, ősrégi viccekben szerepel, hogy milyenek "a nők".


Érdekel, ilyen tulajdonságokkal mennyire tudnátok hosszú távon együtt élni (tudnátok-e egyáltalán)?


2016. szept. 2. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen nő nem lenne a barátnőm sokáig. Feleségem meg főleg nem. Nem jönnénk ki túl jól, és valljuk be, nem is tudnék rá egyenrangú félként tekinteni, ha úgy viselkedik, mint egy ovis.


Szerencsére ilyen nem nagyon van, megmarad ez a jellem az olcsó viccek világában...


Öreganyám viselkedik így öregapámmal, bőven elég ennyi is nekem ebből egy életre. Sokat szenved az öreg. Bár ő meg az a tipikus "férfiviccalak" a fafejűségével meg az erőltetett "férfibüszkeségével" együtt.

2016. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen baratnom. Szinte szorol szora ugyanezeket csinalta, amiket irsz. Plusz mindig nagyon feltekeny volt, kitalalta, hogy en megcsalom, sot, hogy mi a haverjaimmal biztosan b*zik vagyunk, mert heti tobbszor jartunk el sorozni. Meg azt mondogatta egy idoben, hogy majd biztosan en leszek az, aki kidobja ot. Na erre fel o csalt meg nem egyszer, es ki is dobott. En mondjuk minden hulyesege ellenere szerettem, de azert neha kicsit sok volt, amit muvelt, emiatt volt is sok vita.
2016. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne valami szimpatikus, nekem nem kellene ilyen barátnő.
2016. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Az én barátnőm ilyen és már megszoktam. Ha a semmin hisztizik akkor levágom hogy éppen unatkozik és csak hisztizni akar, nem foglalkozom vele. Ha meg a haverokkal való sörözés miatt hisztizik azt is ignorálom.
2016. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
En nokent nem turnek meg ilyen embert az eletemben. Kiboritoan irritalo lenne es valoszinuleg hamar elerne azt a pontot, ahol szimplan kozlom vele, hogy takarodjon, es gondolkozz el magan.
2016. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírom azokat a nőket, akik kibogozhatatlanul, megfejthetetlenül gondolkodnak, s akiknek nincs fix perspektívájuk, hanem mint a teniszlabda, ide-oda vágódnak a pálya egyik feléről a másikra, azt' egyik pillanatban A-t mondanak, másik pillanatban B-t. Rám legalábbis riasztólag hatnak a következetlen nők. Nem gondolatolvasó varázsló vagyok, hanem egy tök egyszerű gondolkodású férfi.
2016. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Na ez az a nő, aki mellett, soha nem unatkozol.
2016. szept. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Noren1989 ***** válasza:
25%

Ha utána én is lehetek régimódi férfi, lekeverek neki a hisztiért egy mocskosnagy pofont....



Nem, ilyen nővel össze sem jövök. Ez nálam a tehetetlen viselkedés definíciója. Emberileg nem mernék rábízni egy macskát sem.

2016. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És szerintetek vannak olyan pozitív tulajdonságok, amik ezeket ellensúlyozzák és úgy már hajlandóak lennétek ezt elviselni hosszú távon?
2016. szept. 2. 18:15
 10/18 Noren1989 ***** válasza:
Nem. Nekem ezek kiverik a biztosítékot, akármilyen kedves, megértő, vagy szexistennő lenne a fent vázolt asszonyka.
2016. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!