Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnam ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Romaniaban elek es nagyon tetszik egy roman srac es elhivtam a varosba setalni. Amikor talalkoztunk minden jo volt csak 1 NAGY baj van: nem tudok rendesen romanul...a srac viszont magyarul nem tud ugyhogy maradtunk a keves beszelgetesnel...egymas melett mentunk es halgattunk...engem nagyon zavar mert igy nem tudom onmagamat adni es beszelgetni sem tudunk felszabadultan....pedig nekem ez az egyik adotsagom de igy pont hatrannya valik....Mit kelene csinaljak? leccy segitsetek!
2010. ápr. 21. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
hát elhiheted h ha megcsókolod akor azt érteni fogja mégha marslakó is:) de biztos van vmi közös nyelv angol német francia stb
2010. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tanulj meg rendesen románul :D


Komolyra fordítva, nem nagyon tudsz mit tenni, ha nem értitek egymást. Akkor meg van lőve

Vagy ha tudtok egy 3. nyelven, próbáljátok úgy esetleg.

2010. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azert nem olyan komoly hogy ne tudjunk beszelni....csak nem tudok tokeletesen de ha akarnek valamit eltudnam mondani...zavarhatna annyira a sracot h emiatt ne akarjon tolem semmit? koszi az eddigi valaszokat!
2010. ápr. 21. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyuscsuval ne kezdjé e!
2010. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!