Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek butaság volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek butaság volt, hogy ilyet kértem a barátomtól? Ha magától sosem teszi kár kérnem, mert akkor úgysem szívből teszi?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt és én szeretem, de sokszor úgy érzem ő engem nem annyira. A kapcsolat elején sokszor mondta, hogy szeret, volt hogy egy nap 10x ami már kicsit zavaró volt, de most meg màr van, hogy napokig eszébe se jut. Ez is zavar, mert nem " nem olyan tipus ", hisz eleinte mondta. Igazából nő léttemre én bókolok neki állandóan, ő nekem soha. Folyton mondom, hogy milyen helyes, jó az illata, jól áll neki valamilyen ruha, amit ritkábban hord. Hiába sminkelem ki magam néha-néha neki, vagy öltözök ki..semmi reakció. Utóljára kb. féléve mondta magától, hogy szép vagyok. Ma mondtam neki, hogy mondjon valami cukit nekem és kiröhögött, hogy "ne csináljak hülyét magamból". Ez nagyon rosszul esett, nem tudott nekem semmit mondani.

Ami talán a legrosszabb, hogy sose csókol meg magától, állandóan kérnem kell...olyan megalázó.

Így, hogy kiírtam magamból teljesen egyértelmű, hogy nem szerelmes belém.. Sajnos én viszont nagyon szeretem.

Mit tehetnék? Szakítsak vele? Vagy fogadjam el, hogy ő ilyen és ne akarjam megváltoztatni? Ti mit tennétek a helyemben?

21/L 24/F


2016. szept. 2. 20:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Kihagytam még egy fontos dolgot, a szex sem az igazi.

Én minden együttlétkor kényesztetem szájjal, mert bár nem szeretem csinálni tudom, hogy neki jó és amúgy is mindig "kiköveteli", de én egy kezemen megtudnám számolni ő hányszor csinálta egy év alatt.

Azt mondja nem szereti az ízét.Ez is elég rosszul esik és ebből is arra következtetek, hogy nem szerelmes belém.

2016. szept. 2. 20:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Megdöbbentő, hogy mennyire megalázkodsz ennek az embernek, ezek után számomra nem kérdéses, hogy nem szeret téged!
2016. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szakíts, erre a helyzetre sajnos tényleg csak ez a megoldás. Mert ha szólsz neki akkor még ő fog megsértődni és elkezdi ugyan csinálni a dolgokat TALÁN, de nem szívből.
2016. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Jó a következtetésed.

Az elején lehet, hogy öszintén mondta, aztán elmúlt- de lehet, hogy csak azért mondta, hogy átalakítson engedelmes szopógéppé.

Most itt tartotok.

P

Fog változni, egyre önzőbb lesz.

"ne csinálj hülyét magadból"- ő is ezt mondta, ugye?

2016. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

az még egy dolog, hogy nem mondja, de így hogy nem is mutatja, sőt...

kérned kell, hogy megcsókoljon, komoly? itt valami nem oké

valószínűleg már nem szeret vagy legalábbis közel se annyira, mint az elején

2016. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Ő is megmondta, hogy ne csinálj magadból hülyét.

Tessék összepakolni és otthagyni, ha nem akarsz egy ilyen tahóval együtt lenni.

Ha pedig nem szakítasz, akkor meg ne csodálkozz és siránkozz, változni nem fog.


Az én párom még mindig sokszor mondja, hogy szeret és szépnek talál és lassan 4 éve vagyunk együtt (bár mondjuk ez alap kéne, hogy legyen)


Ha esélyt akarsz adni magadnak egy jó és boldog párkapcsolathoz, akkor szakíts és keress mást.

2016. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noren1989 ***** válasza:
16%
Muhaha...van, aki még beveszi a jóöreg elveszem az önbizalmadat-trükköt?
2016. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd ott, légyszi. Jobbat érdemelsz.
2016. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Gondolj bele,egy ilyen kapcsolatban maradnál örökre? Látod,hogy nem szeret tèged annyira mint te őt,neki így biztos nagyon kènyelmesy. Te Meg örlődsz, èn nem bírnám lelkileg
2016. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Vegyuk sorba:

- nem mondja hogy szeret, regen mondta... 10 eve vagyok boldog kapcsolatban a parommal, EGYETLEN egyszer nem mondta, hogy szeret, ettol fuggetlenul tudom, mert latom/erzem. De o sose mondta, szoval igy fogadtam el az elejetol fogva. Ha a tied regen mondta, most meg nem mondja, az valszeg azert van mert mar nem erzi.


- nem bokol....hm, ez szomoru, de pl. apukam soha nem mondta anyukamnak magatol, hogy jol nezel ki, mindig csak akkor ha anyu rakerdezett. 45 (negyven ot)!!! eve elnek boldog hazassagban, szoval ez se jelenti mindig azt, hogy mar nem szeret, de a te esetedben valoszinu azt jelenti :(


- nem akar oralisan kenyeztetni? Mert hogy rossz az ize? Uristen, mekkora egy taplo a pasid.


anyukam mindig azt mondta, mindegy milyen a kapcsolat, ha a sexben minden rendben van, akkor a kapcsolat mukodik. Es tenyleg.


Te meg meddig akarsz ebben a kapcsolatban szenvedni? Mert hogy ez igy nem elet az is biztos!

2016. szept. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!