Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért nem tudják elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudják elfogadni, ha már nem tart igényt rájuk a manus?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy előbb-utóbb minden nő eléri azt a kort, amikor túl van a fénykorán, és bizony szembe kell nézni a ténnyel: már elmúlt 20-21 éves, és tapasztalataim szerint, akik hamarabb érnek, hamarabb is öregszenek [elnézést a tini lányoktól, akik olvassák ezt a leírást]. Természetesen a tapasztalatlan és az ismerkedésben nem túl jártas férfiaknak ez nem tűnik fel, hiszen egyetlen cél lebeg előttük: végre egy legyen egy barátnőjük, akiknek karjaiban boldogan ficánkolhatnak, még akkor is, ha ők is tudják, hogy a nő személyében nem a lottó 5-öst ütötték meg, hanem csak egy 2-esük van.


Nekünk viszont, akik ki merjük nyitni a szemünket, rálátásunk van arra, hogy ahogyan egyre jobban idősödnek a nők, a színvonal egyre jobban süllyed. Nyilván nem árulok zsákbamacskát, valóban vannak olyan nők, akik még 40-en túl is szexik, de az igazság az kedves lányok, hogy azok a nők tesznek is valamit azért, hogy még egy magam fajta 27 éves srác is felfigyeljen rájuk, íme egy illusztráció


[link]


Többségében azonban a húszas éveiket elhagyó nők mind fizikailag, mint mentálisan úgymond elfáradnak. Nem tudom, hogy mi ennek az oka, lehetséges genetika, de az is lehet, hogy a túlzásba vitt kamaszkori bulizás keserű gyümölcsit akarják le a mohó nők. Ugyanakkor számomra nyilvánvaló az is, hogy ezek a nők elindultak a megkeseredés felé is. Hogy erről az útról van e letérés, és mik a jelei, az egy másik téma lenne. Tény azonban, hogy nagyon sok olyan nő van, aki bizony már csak árnyéka a 18 éves kori önmagához képest.


És itt szokott bejönni az a dolog, amikor a manusnak elege van abból, hogy egy ilyen nővel van együtt, ez egyszerű evolúciós viselkedés, hiszen a férfiak arra vannak programozva, hogy a formás idomokat részesítsék előnyben, míg a nőket úgy programozta az evolúció, hogy olyan pasasok nemzzenek nekik utódot, akik alkalmasak arra, hogy védelmet biztosítsanak neki, és az utódjának.


Ezt értem.


De azt már nem, hogy miért nem lehet megérteni, hogy benne is lehet a hiba, és miért kell erőszakoskodni a másikon?. Annak idején sok nő jött nekem panaszkodni, hogy a pasijuk elhagyta őket, ezen felbátorodva még egy verset is írtam erről, amiben jól kiosztottam őket. :D


Tényleg ennyire erőszakosak lennének bizonyos nők, hogy nem értik meg, azt, hogy "nem", és van az, hogy továbbra is piócaként tapadnak a manusra?


Dante


2016. szept. 3. 13:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
70%
És te tudsz valamit felmutatni? 10/10-es tested van, hogy így válogatsz?
2016. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Volt olyan barátnőm, aki azt mondta, hogy jó testem van, de szerintem nem ez a valós indok.


Egy nagy nőcsábász haverom mondta: "nem azért állnak velem szóba a nők, mert szép vagyok, hanem azért, mert rendes vagyok" --> mondta ezt azelőtt, mielőtt épp nőt készült megdugni, azt hiszem házibuliba készült.


Tapasztalataim szerint a nőknek elsőként a jellem a fontos, a külső másodlagos. És egyébként is, miért ne válogassak? nem fogok összejönni olyan nővel aki nem tetszik. Ha kitartóan keresek, előbb-utóbb találok olyan nőt, akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak. Ez az én filozófiám.

2016. szept. 3. 14:08
 3/45 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, ne izgulj, ez veled biztos nem fog megtörténni.
2016. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Nos, tisztelt Előző, történt már velem hasonló, még régebben. Hirtelen két eset is eszembe jutott...
2016. szept. 3. 14:14
 5/45 anonim ***** válasza:
83%
Ne izgulj. :) Negyven évesen majd téged is dobnak a huszonéves csajok. Már hát ugye az evolúció.....
2016. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 Noblesse Oblige ***** válasza:
96%

A szakításnak is van pszichológiája, nőre és férfira nézve is. A férfiak is ugyan úgy telesírják a párnájukat, ha a 30-as feleségük lelép egy brazil csődörrel. A magasabb életkorban (30 felett) akkor lépnek le az emberek fiatalabbal, ha kapuzárási pánik vesz erőt rajtuk. (ennyi idősen már a pasik többsége is sokkal tudatosabb és tudja, hogy az asszonynak már nem olyan feszes a teste, de vannak egyéb értékei, ami bőven elég ahhoz, hogy boldogan leéljék az életük).


Én nem degradálnám le a férfiak nagy masszáját ilyen ösztönlény szintre. A megcsaláshoz nem elég annyi, hogy nem jó már a test, úgyhogy leléptem vadászni a 20 alatti bárányokra. (vagy ha igen, akkor a kapcsolat elve csak a külsőségen alapult) Ott kell lennie sok más tényezőnek is amiért a másik inkább lelép.


Szerintem ezt a csorbát ki lehet küszöbölni, ha felek kommunikálnak egymással, és ha gond van megpróbálják megoldani. Senki nem lesz élete minden pillanatában a toppon, vannak hullámvölgyek, de lehet segíteni a másiknak, hogy ebből kimásszon, fejlődjön és élhetünk tovább boldogan.

2016. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Nem valószínű. Evolúciós szempontból a fiatalság a nőket nyomasztja, nem pedig a férfiakat. Egy 40 éves férfi még kaphat magának huszonéves nőt, de egy 40 éves nőre már a kutya sem kíváncsi, kivéve akkor, ha úgy néz ki, mint a fenti képen található nő, akiről példát vehetne a női népség, hogy közel az 50-hez, is szexi, és kívánatos!
2016. szept. 3. 14:20
 8/45 A kérdező kommentje:

@Noblesse Oblige:


Köszönöm szépen a választ ez egy nagyon érdekes megközelítése volt a témának!


Ilyesmi válaszokat szívesen fogadok, szóval nyugodtan írjatok.

2016. szept. 3. 14:22
 9/45 anonim ***** válasza:
96%

Te most kizárólag szexuális téren közelíted meg a dolgokat? Ilyen téren érthetőbb a feszes idomok állandó hajkurászása. De a párkapcsolatban is félévente cserélgetsz? És ha vannak gyerekek? Lecserélve egy feszesebb seggűre?

Vagy pasiknál ez ennyire egyszerű? Nem bántani akarlak, csak kérdezem, hogy mi a helyzet a szeretettel, az emberi értékekkel, a családdal, a tisztességgel, emberséggel? Kihajítva egy numeráért a feszes seggűvel?

2016. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Hát igazából a kérdéseddel az a probléma, hogy marha összetett! Olyan mint egy pókháló csak nem síkban, hanem 3D-ben! A kérdésed a központ, oda fut minden szál. Te ebből elindultál 1-en. És még sok sok olyan szál van ami fel lehetne vetni, ki lehet vesézni, megvizsgálni, egyik szál befolyással van a másikra és vannak szálak amikről még mi sem tudunk.

Szóval a kérdés komplex, de ha le akarunk nyúlni a nyúl üregébe, akkor még holnap ilyenkor is diskurálhatnánk erről és nem értünk el még a feléig sem!

2016. szept. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!