Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlt a szerelem iránta? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelem iránta? :S

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve és lassan 3 hónapja vagyunk együtt, de úgy érzem kezdek kiszeretni belőle..Ő nagyon szeret engem, nem bírna nélkülem élni, de én meg már csak kötődést érzek. Sztem az volt a baj még h szinte alig volt olyan nap h ne találkoztunk volna, nekem is kell egy kis szabadság de ha meg azt mondtam h ne találkozzunk akkor megsértődött. Az is van még h szinte alig enged el bárhová, a barátnőimmel is alig lehetek, velük se mehetek el bulizni..Pedig nekem rájuk is szükségem van de nem érti meg :S Szóval úgy érzem h pórázon tart. A barátnőim már egyenesen utálják ezért, és a barátom sincs jóban velük, ami azért elég szarul esik. Meg ha felhozom ezt a témát akkor mindig veszekedés van belőle. A szexet sem kívánom már annyira meg nem is élvezem úgy. Ha vele vagyok nagy részében csak unatkozok. De nem merem elmondani neki, tudom h nagyon rosszul érintené és azt hinné h szakítani akarok vele, de erre valahogy nem lennék képes :S Tudom h rossz lenne nélküle de már vele se olyan jó :( Meg olyan bunkó beszólásai vannak, ő csak poénnak veszi de nekem elég rosszul esik...Mégis mit tegyek szerintetek?
2010. ápr. 21. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
el
2010. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem h én 18 ő meg 20 éves.
2010. ápr. 21. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
ahogy így elolvastam, a szakítás már csak idő kérdése - fiatalok vagytok még, találsz olyat, akit őrülten tudsz szeretni, kár volna lehorgonyozni mellette
2010. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nagyon nehéz kimondani de már nem vagy szerelmes belé:(és ez így hosszú távon nem lesz jó

mond el neki őszintén és kérdezd meg ő mit gondol

2010. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első lépésben szerintem próbáljátok feldobni valahogy a kapcsolatot. közös programok például. ha ez bejön, akkor utána a szexen is lehet újítani. onnan meg már szerintem sima ügy =)


ha ez nem jön be, akkor pedig zárjátok le a dolgot, mert a vége valószínűleg megcsalás lesz, az pedig egyik félnek sem jó

2010. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az történt, hogy időközben felnőttél. Rossz lesz ezt olvasni, de egy olyan pasival, aki eltilt a barátaidtól és nem hagy élni, már eleve halálra volt ítélve a kapcsolatotok. Mivel a naív kislányt látta benned, aki még befolyásolható, ezért meg is próbált teljesen kisajátítani, és ezért is bunkózik veled, mert túlságosan is biztonságban érzi magát.

Egy társ nem ilyen: nem él vissza azzal, hogy a másik szereti és hallgat rá.

Még bőven van időd megtalálni az igazit. Gondolj bele, ha mellette lehorgonyoznál, örökre bánnád, hogy nem kerestél inkább olyat, aki megért és nem csak birtokolni akar...

2010. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!