Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföld és barátnő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg egy egyetemen tanulok (önköltséges szakon), ahova a barátnőm is jár. Lassan 1 éve vagyunk együtt.


A probléma az, hogy nekem a suliban van egy tárgy, ami ha ebben a félévben nem fog sikerülni, akkor ki kell hagynom a tavaszi félévet, és hát januártól-augusztusig nem tétlenkedhetek itthon. Akkor valami munkát kell majd keresnem ami valószínűleg külföldön lesz.


Ha ne adj Isten így alakulna, lenne értelme folytatni a kapcsolatot? Ő mindig kitér ez elől, nem akar erről beszélni, viszont én pedig olyan vagyok, hogy szeretek felkészülni a legrosszabbra. Hétvégente tudnánk találkozni, de attól tartok, hogy ő inkább tovább állna ilyen esetben.


De viszont itthon nem szeretnék egy gyárban 4 műszakban dolgozni. Plusz akkor még hétvégén se tudnám látni...


Ha valakinek ebben van tapasztalata, hogy ő külföldön dolgozik, vagy a barátnője, a másik fél pedig itthon, akkor kérem ossza meg velem, hogy mire kell figyelni és mit kell szem előtt tartani!



2016. szept. 4. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi három ève vagyunk együtt. Tavaly nyáron ès most nyáron is a barátom külföldön ment dolgozni,olyan helyre,ahol mèg internet is csak nèha volt. Nehèz volt beszélni,volt hogy egy hétig nem tudtunk dumálni,mert a telefonja nem fogad hívást külföldön.

Most a fèlèvet kint töltött külföldön,ott folytatja az egyetemet.

De szerintem ki lehet bírni. Ott legalább biztos lesz internet,többet tudunk majd beszélni. Ès hètvègente elutazik hozzá.

Nekünk komoly a kapcsolatunk,együtt tervezzük a jövőnket. Csak most néhány akadályz kell kibírni.

Ès biztos vagyok benne,hogs kibírjuk.

Egy fèlèv nem olyan sok idő.

2016. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagyis hozzáállás kérdése. Ha tényleg szeretitek egymást, akkor nem lesz probléma.

De ha bizonytalan az egyik fèl részéről..

2016. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"ha ebben a félévben nem fog sikerülni"


Tegyél érte, hogy sikerüljön. Ha fontos neked, hogy elvégezd a tantárgyat, akkor megfogod találni a módját, hogy sikerüljön.


Amúgy meg felkészülhetsz te itt 5-6-7-8 tervvel is, "mi lesz ha" alapon, csak éppen a legfontosabb dologról vonod el a figyelmet. Ha van egy A terved (jelen esetben tárgy elvégzése) akkor ne kezdjél el a B, C, D, E, ... terveken agyalni, mert nem fogsz tudni az A-ra figyelni. Ha netán tényleg nem sikerülne (miután mindent beleadtál) akkor gondolkozzál, hogy hogyan tovább. Addig meg van még időd.

2016. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Folytassátok és majd kiderül megy e.
2016. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!