Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem lesz itt a szülinapomon, hogy tehet ilyet?

Figyelt kérdés
Pont azon a napon megy ki a haverját látogatni Krakkóba, amikor a szülinapom van. Bár mondta, hogy előtte megünnepeljük, és csak most tud menni, mert a lengyel haverja kimegy Angliába, ami meg már messze van. Bár engem is megkért hogy menjek vele, azt hozzátette, hogy nem én leszek a középpontban, mert a haverja miatt megy ki elsősorban. Én meg így úgy döntöttem inkább, hogy nem megyek. Eleinte még úgy volt, hogy a szülinapom előtt megy ki egy héttel később, de múlt héten lett lefixálva a szállás, és mondta, hogy sajnos csak így tud a haverjával találkozni. Hogy tehet ilyen, hogy az életében elvileg a legfontosabb dolgot cserbenhagyja a szülinapján. 28l/27f

2016. máj. 24. 18:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ó édes istenem :(
2016. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan fontos egy szülinap? Hisztis
2016. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Veled annyi időt tölthet el, amennyit csak akar a továbbiakban, szülinapod is minden évben van. Ez most így alakult, ha egyébként töltötök együtt minőségi időt, és vannak programjaitok, akkor ezen 28 évesen már nem kellene hisztizni.

Sógoromnak is van egy bejáratott társasága, akikkel "csak férfiak" alapon már több, mint 10 éve minden nyáron elmennek vitorlázni. Nyilván tesóm nem állt neki nyafogni, hogy ne menjen, nyaralnak ők is kettesben is.

Kapj a fejedhez, inkább élvezd a szülinapi bulidat hisztizés helyett.

2016. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Bar engem is megkert h menjek vele... kaphattal volna egy szulinapi vacsit Krakkoban kettesben,a tobbi idot meg harmasban toltitek.Tenyleg vacakul hangzik.
2016. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

"Bár mondta, hogy előtte megünnepeljük" Hát akkor meg?

Majd jövőre ünnepeltek.

Ne hisztizz ezen, hadd menjen, aztán lesz időtök ünneplésre úgyis.

2016. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Másik dolog, hogy cserbenhagyásról akkor beszélünk, ha valami rossz helyzetben nem segít valaki a másiknak. Itt meg arról van szó, hogy neked is lesz egy jó estéd, meg neki is. Szerintem ez nem egy kifejezetten rossz helyzet...
2016. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Szergej55 ***** válasza:
100%
Azért légyszi ígérd meg nekünk, hogy valahogy túléled ezt a tragédiát!
2016. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
...és ezt a kérdést egy 28 éves nő írta ki...
2016. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony 28 évesen nagy tragédia!
2016. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem,hogy 17 éves.Nem való neked még kapcsolat.
2016. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!