Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férre lépett a feleségem mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férre lépett a feleségem mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Azt hite én is megcsaltam de kiderült,hogy nem most kidobjam?
2016. szept. 4. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hány éve vagytok együtt? Gyerek van? Megbánta? Egyszeri volt?

Ilyen infókat le kéne azért írni, hogy bármilyen tanácsot lehessen adni.

2016. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tehát ő csak ugy vélte hogy meg lett csalva,de bebizonyosodott,hogy nem,erre ő bószuból vezérelve gondolta akkor ő is férre lép,valszeg kibacom a francba.
2016. szept. 4. 22:38
 3/12 A kérdező kommentje:
13 év 1 gyerek,
2016. szept. 4. 22:38
 4/12 A kérdező kommentje:
egyről tudok,hogy egyszeri volt-e azt nem tudni.
2016. szept. 4. 22:39
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Szólj neki, hogy vegye le a lábát a férről, és akkor minden megoldódik.
2016. szept. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kellene valahogy jobban kommunikáljhatok egymással, ez nagyon fontos. Beszéld meg vele, hogy miért tette, mi volt az oka és ezen ti ketten tudtok változtatni. Azt is kérdezd meg, hogy megbánta-e. Ugyanakkor azt te is tudod biztos, hogy kettőtök közül mi a vezetőbb típus, ki kezdeményezte a házasságotokat annak idején és miért, így több mindent megértesz és könnyebben tudsz megoldást tanácsolni. Ha úgy érzed mégis, hogy nehéz, nyugodtan menj el pszichológushoz (min. 40 éveshez, aki tapasztalt) és kérd meg, hogy lassanként segítsen a megoldásban. Megéri.

Nem kell válaszolj a kérdéseimre, Legyél ügyes :)

2016. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os pont úgy néz ki a kérdező, akivel lehet kommunikálni.😩
2016. szept. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
lehet csak várom a tippeket
2016. szept. 4. 23:40
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Férre lépett a feleségem mi tévő legyek?


Azt hite én is megcsaltam de kiderült,hogy nem most kidobjam?



helyesírás!


javítom: félrelépett; mitévő (legyek); hitte, plusz vesszőhibák, számszerint 4.

2016. szept. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%

Nekem mindegy lenne, hogy miért tette, a megcsalás az megcsalás.


Ez inkább súlyosbítja a helyzetet, hogy nem bízik benned, illetve bosszút akar állni: holott arról se bizonyosodott meg, hogy hűtlen vagy. Gondolom a kapcsolat eddig sem volt felhőtlen.

Nem lehet, hogy ez csak kifogás részéről?


Annyiban nehéz a helyzeted, hogy viszi a gyereket is, és vele is megromlik a kapcsolatod. Ilyenkor azért nőnek lenni könnyebb. :(

2016. szept. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!