Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Masodszor lépett le a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sabotomi kérdése:

Masodszor lépett le a feleségem (én sem voltam büntelen). Küzdejk még?

Figyelt kérdés
Különleges helyzet a mienk, 37/33 évesek vagyunk, és 12 évet éltünk együtt, két gyerek 9 és 11 évesek. Elöször én rugtam fel a hazassagunk egy munkahelyi kapcsolat miatt majd mikor megjött az eszem, ujra szép volt minden, egy darabig amikor is a szomszéd fiu nézett szépen a feleségemre és titokban elvoltak. Mikor rajöttem könyörgött a feleségem, befejezte kezdjük ujra szeretne mégegy gyereket, de engem csak a bosszu hajtott meg is lett. Tavaly elvaltunk sirva, addigra én mar 1000km-re külföldön dolgoztam. Otthagytam mindent autot hàzrészt(egy nagy haz anyosommal aposommal együtt) , hamar felépitettem egy biztonsagos éltetet magamnak mig otthon csak a hàzkölcsön meg a gondok maradtak, én joval többet utalatam haza gyerektartast "lelkiismeretfurdalaként". Képtelen vagyok uj kapcsolatot kialalkitani mert tudom hogy szeretem a feleségem. Karacsonykor ujrakezdtük, de 1 honapja ésrevettem valami nem ok igy rakérdeztem természetesen valaki megint szépeket mondott neki,én meg csak a gond vagyok, ritkan jarok haza szürkék a napok stb stb. Azota nem térek észhez, nem tudom mit tegyek, hagyjam a fenébe vagy küzdjek ujra? Ök nem hajlandoak külföldre költözni pedig itt sokkla jobb az élet, korlatlan lehetöségeink lennének hisz nagyon jol keresö és biztos àllàsom van.
2011. máj. 10. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba,az ilyen nő aki nem becsül Téged ennyire sem,nem érdemli meg hogy foglalkozz vele.Külföldön is találnál új,sokkal jobb,megbízható kapcsolatot,ahol megbecsülnek és szeretnek.
2011. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy megpróbálhatnátok azt, hogy nyílt titokként,DE diszkréten kezelitek és elfogadjátok egymás félrelépéseit. Bár ha külön éltek csak egymás idejét raboljátok. Válni(fizikai,lelki értelemben) is úgy jó, ha még nem megy a késdobálás.
2011. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből a se vele se nélküle állapotból sosem fogsz kimászni így.

Vagy elfogadod hogy ilyenek vagytok mégis együtt akartok lenni (akkor neki is így kell tennie), vagy megpróbálsz egyáltalán nem találkozni vele hátha úgy könnyebben elszakadsz tőle, bár ezt a leírtak alapján kétlem.

2011. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg rám, amiért ezt mondom, de én megértem a feleséged. Elöször te csaltad meg, utána mikor ö tette, azt már nem viseled. Aztán ott is hagyod...tudod, a pénz nem minden. Pénzen nem lehet odafigyelést, szeretetet, hüséget venni. Ha te lelépsz külföldre és csak a pénzedet látják, azzal szerinted boldogok? A nö neve meg kuss otthon, vagy mi?


Ez picit más eset de azért elmondom. Férjem 2 müszakból átment éjszakás müszakba. Több pénzért természetesen. De ez azzal járt, hogy nappal végig aludt, értelemszerüen éjszaka dolgozott. Szinte soha nem volt velem. Én itthon vagyok egy babával. És bizony így is kezdtem szürkék lenni a hétköznapok, hogy soha nincs velünk. Hiába keresett többet. Nem érdekelt. Nem pótolja a bújást, a csókokat, a közös programokat...ha érted mire gondolok. Választania kellett, hogy vagy visszamegy 2 müszakba, vagy engedjen elmenni olyanhoz, aki törödik velem, nem fantomként tolja a pénzt. Persze visszament 2 müszakba de pokol volt az a fél év.


Szóval ha szereted a feleséged, neked is àldozni kell. Különben jobb lesz ha különmentek.

2011. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat, azért itt némi kiigazitas:

valoban nem minden a penz. Vagyis igen maradnék otthon, de az otthoni életben amikor nem jutsz el sehova ugyanugy belesüppedsz a szürke hétköznapokba amikor csak a kapa marad a kertben szorakozas. Honap végén pedig izgatottan nézed a benzinszintmutatot kihuzza e fizetésig.

A masik hogy akinek esze van nem marad abban a szerencsétlen orszagban, nekem a vilag legszebb helyén a legjobb munkahely adatott meg, az itt élö feleségek "követik" a férjüket mindenhova, boldogok, jo rajuk nézni az utcan. Normalis nö, igen azt mondja csalad, és akkor megyünk mindenhova, de egyszerübb lerazni hogy én nem megyek, a gyerekeket pedig direkt mas nyelvre iratni az iskolaban nehogy véletlenül ide kerülve jobban éreznék magukat, valamint beléjük verni az ideget, mit kezdtek apatok mellett meg se tudtok szolalni ott.

Ö meg havi 80eFt jövedelem mellett engem stressszel , te szemétlada annakidején otthagytal minket...stb stb...

és még ezutan is azt mondom szeretem, nem kell mas, se külföldi se senki, a nyitott kapcsolat meg természetesen nem a mi stilusunk.

Szoval....

2011. máj. 10. 20:39
 6/7 anonim válasza:

Mi is hasonló cipőben járunk, csupán az egész történet kicsiben - mi még csak 20 évesek vagyunk. Így ha bele szeretnél látni egy fiatalabb "nő" fejébe, a következőket tudom mondani (lehet hogy nem válik hasznodra, de azért megosztom): én kétszer szakítottam a barátommal (a szüleim válása miatt kiszámíthatatlan helyzetbe kerültem), és mostanra biztosan tudom, hogy nélküle nem vagyok teljes, nekem rá van szükségem, minden éjjel róla álmodok és az is ritka, hogy nem szorulna össze a szívem, ha meglátom - pedig már 2 hónapja hogy utoljára szétmentünk. Biztosan tudom, hogy szeret, de nem szeretne csalódni bennem újra. Pedig én mindent megtennék, akármennyire is: kétszer már eldobtam magamtól. A legnagyobb tévedésemnek tartom ezt, most van egy 5 évvel fiatalabb barátnője (3 hete), és szörnyű érzés, de megfogadtam, hogy várni fogok rá ameddig csak szükséges. Ezt el is modntam neki, mire ő azt felelte, emlékezzek arra, hogy megígérte, hogy engem fog feleségül venni, és ezt még most is így gondolja, ez mindig így lesz. Ez a mondat tartja bennem a lelket, az egyetlen kis reményszikra..

Ezzel azt szerettem volna mondani, szerintem akármikor érdemes az újrakezdés. Nagyon meg kell fontolni, de a ti esetetekben igen fontos értékek elvesztéséről lehet szó. Az állással kapcsolatban, próbáld meg szimpatikusabbá tenni a külföldre költözés gondolatát, ebben teljes mértékben egyetértek. Sok szerencsét kívánok, üdv! (L\20)

2011. máj. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló nálunk is a helyzet.... ugyan nem külföldön, csak az ország másik végén dolgozik a férjem, heti 2-3 napot tölt itthon (van egy 2éves lányunk).

Nemrég megtudtam, hogy félrelépett...nekem se kellett több, bosszúból az első pasi ágyába ugrottam.


Azóta pokol az életem...a lelkiismeret furdalás belülről mardos, a szerető többet akar, a férj meg még mindig próbál kiengesztelni, mivel nem tud a kalandomról.


Nem a tiétek az egyedüli se veled-se nélküled kapcsolat.

De úgy szép az élet, ha zajlik...úgyhogy próbálj meg mindent:)))

Lesz mit mesélni az unokáknak.


25L

2011. máj. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!