Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnátok egy 2,5éves kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok egy 2,5éves kapcsolatot, egy új szerelemért?

Figyelt kérdés

Nos..2éve járok vkivel,már nem lángolo szerelem..

A tavalyi évben volt 1 srác aki sokoszor bámult..elsöbb nem törödtem vele,de utána találtam bennne vmi vonzot(mind ez 1 napon történét 1 helyen)majdnem rá is ment a kapcsim,de a srácot azota nem láttam egészen a csütörtöki napig 1 kávézoban..azota veleálmodok nap mnit nap ugy érzem be fogok szeretni akármennyire se akarom elvesziteni a mostani pasim..ti hogy döntenétek?

azota a srác bejelölt ismerösnek én meg nap mnit nap csak öt nézem és rola ábrándozok..

és még 18 vagyok..lekössem magam,v ne?


2009. nov. 2. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Nézett egy csávó? Úristen. Hát ezért már marhára érdemes eldobnod azt aki most szeret. Anyám ilyen embereket. Soha nem fogok barátnőt keresni és nem nősülök meg az száz.

Utálom az összes nőt.

2009. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Besz*rás. :D Vagy kamukérdés, vagy elmebetegség.
2009. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Első válaszolónak:

Kérlek ne álltalánosits!

A kérdezőnek:

Nem ismered, nem tudsz róla semmit, tudsz mondani egyetlen érvet is, ami az mellett szól, hogy ez egy jó kapcsolatnak igérkezik?

Vagy a kérdés, vagy a dilemma nagyon-nagyon felelőtlen!

2009. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

kb szerelem elsö látásra,és vmi nagyon vonzo benne és van1közös ismerösünk aki mondta ha nem lenne barátom akkor randizna velem..

jo beszéltem pár szot vele de ebböl nem ismertem meg h milyen,és nagyon vonz

2009. nov. 2. 21:56
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

igaza van részben az első válaszolónak, az h nézett még nem biztos h lesz belőle valami komoly, lehet egyszer megrak aztán csőcső

az első hozzászólónak még annyit h én így jártam szal volt egy barátnőm 2,5 éve aztán az vettem észre h furcsa aztán szakít,később kiderült h egy srác miatt szakított aki megdugta aztán félrelökte, na mondom ez az ezért megérte velem szakítani holott megadtam neki mindent,bár ezek szerint nem mindegy a lényeg utána jött vissza bőgve h tudja mekkorát hibázott, aztán lezártam azzal h elküldtem a kur*vaanyjába akár mennyire fájt is

2009. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
egyszerüeen én ilyen vagyok,és az a gáz h 1helyen van edzésünk is...mostantol
2009. nov. 2. 21:58
 7/17 anonim ***** válasza:

jah hozzátéve még szal ti nők annyira hülyék vagytok azt gondoljátok h egy pasi néz meg hoz virágot meg stb szal nem azzal állít oda h jösz dugni akkor az már biztos szerelmes belétek és milyen rendes mert nem akar rögtön dugni..

ő is ezzel jött mert h mennyire kedves volt,jah igen az első két hétben:S

meg én is csináltam már ilyet nem játszom a szentet,szal nem is tudom mit mondjak szerint hagyd a francba

2009. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Már megint én,lehet nem kellett volna vodkázni:)

Szal azt akartam a sztorival h látod én is rábas*ztam de azért ez nem jelenti azt h az összes nő ilyen:P

2009. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ha tenyleg szerelmes lennék, lehet h belevágnék. de előtte megprobalnam megismerni a pasit.
2009. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
egy idő után a szerelem átmegy szeretetbe, olyan szeretetbe hogy már érzed hogy nemvagy szerelmes a párodba, de mégis tudod hogy szereted annyira hogy letudnád vele élni az életed, és elfogadod minden kisebb - nagyobb hibájával. gondold át
2009. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!