Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti feladnátok egy ilyen kapcsolatot? További részletek.

Figyelt kérdés

A barátommal minden hónapban 2x találkozunk akkor 3-4 napot szoktunk együtt tölteni. Volt már, hogy többször is találkozunk ahogy időnk engedte viszont mostanában hiába,h itt a nyár maradtunk a szokásos taliknál ahogy a legelején leírtam.

A barátom azt mondta erre,h azért nem találkozunk többet mert mostanában nem képes túl sokáig elviselni maga mellett az embereket, leginkább egyedül szeret lenni, otthon pihenni és játszani. Ez úgy 1-2 hónapja kezdődött vele. Viszont látszik rajta,h szeret ezt ki is mutatja nekem.

Járt már valaki hasonló helyzetben? Szerintetek ez az érzés neki élete végéig kitart vagy csak átmeneti időszak.

Én 22L ő 22F

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat, de igazából a véleményeteket is leírhatjátok erről az egészről.



2016. szept. 5. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

Én azon a véleményen vagyok, hogy azt kell eldobni, ami már nem javítható. Ami még javítható, azt érdemesebb megjavítani. :) Ez képletesen igaz a kapcsolatokra is.

Én nem látom azt, hogy ez már a végét járná. Itt nem arról van szó, hogy a srác WoW-kocka lett, és mindennél fontosabb a napi 15 óra játék, amiből egy percet sem képes engedni.

Szeret téged, ki is mutatja, fontos vagy számára, egyszerűen csak lelkileg beteg. Ettől persze hosszú távon ez nem lesz tartható, viszont a probléma kezelhető. Ki kell deríteni, hogy miért, és orvosolni. Kell, hogy legyen valami oka, amiért ennyit változott a viselkedése. Ezt kell - akár szakember segítségével is - feltérképezni, és gyógyítani.(Lehetőség szerint inkább terápiával, és ne gyógyszerrel. A legtöbb pszichiátriai szer képes annyira eltorzítani egy ember személyiségét, hogy simán rámehet a kapcsolat.)

2016. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ha neki elég összesen 6-7 nap találkozás egy hónapban, pedig lenne rá lehetőség többet is együtt lenni(pl a nyáron) akkor én nem sokat várnék ettől.összeköltözéskor mi lesz akkor? elküld vissza anyádékhoz két hétre,mert unja a fejed? kb ennyit várhatsz

én is intorveltált vagyok,van hogy tényleg kicsit jó egyedül lenni a párom nélkül.de a hét nagy részét azért együtt töltjük,csak néhány óra néha jó egyedül. de neki kb az egész hónap kéne hogy gépezzen meg pihenjen..amit amúgy tudtok ketten is..

2016. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A kapcsolat elején nem volt ilyen? Hát akkor rád unt. Elmúlt a varázs, jobban esik neki kockulni. Döntsd el, kell-e ez neked.
2016. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem csak velem ilyen hanem mostanában a barátaival is.
2016. szept. 5. 15:52
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek abban, hogy ez még javítható, de csak akkor, ha a Kérdező nem csak ül, és várja hogy jobb legyen. Beszélni kell a problémákról, le kell ülni vele, meg kell mondani neki, hogy ez így baromira nincs rednben és kapja össze magát. Találjátok ki az okokat és billentsétek vissza a dolgokat a rendes kerékvágásba.
2016. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, de nincs bajom senkivel. Szerintem ő is introvertált típus egyszerűen.
2016. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!