Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt szeretné, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt szeretné, ha munkahelyet váltanék, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Többhavi munkanélküliség után találtam egy jól fizető állást, amit még szívesen is csinálok. A párom viszont nagyon féltékeny, különböző jelekből azt rakta össze, hogy nekem valakivel biztosan viszonyom van, nyomoz utánam, figyel, de nem talál semmit, mivel nincs semmi. De arra kér, hogy keressek másik munkahelyet, mert ha nem, arra rámegy az egészsége és a kapcsolatunk. Én viszont nem szeretnék váltani, mivel jól érzem ott magam, de őt sem szeretném elveszíteni.
2016. szept. 5. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Saját érdekedben javaslom, hogy rakd ki ezt a betegesen féltékeny pasit és keress egy normálisat..! Ez már nem az "egészséges féltékenység", hanem ez már bőven túlmegy minden határon. Nyomoz utánad és figyel?! És te ezt miért tűröd el? Végre van egy jó melóhelyed, amit szeretsz és jól is fizet és egy hülye miatt képes lennél eldobni?! Ne csináld! En biztos nem melóhelyet, hanem pasit váltanék!
2016. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység nem rólad szól, hanem saját magáról. NEm biztos magában, fél, hogy kevés neked. Jól keresel és szereted is csinálni, óriási butaság felmondanod. Mit gondol, az új munkahelyen nem lesznek férfiak vagy mi?

És mi lesz, ha találsz új munkahelyet, amit nem szeretsz és még nem is fizet jól, de ő megint kitalálja, hogy megcsalod? Elmondod neki, hogy szereted és nincs senkid, de ha nem bízik benned lehet menni.

2016. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én, a párom veszíteném el, a munkahely helyett. Féltékeny ember a semmi közepén is talál valakit, akivel biztos megcsalod. Te tudod, mi a tűrőképességed, én ettől az egy dologtól, gyorsan kiakadnék.
2016. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem új munkahely kell, hanem új pasi.
2016. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez róla szól és beteges. Sokan ölnitudnának egy olyan munkahelyért, ami jól is fizet és szeretik is csinálni azt, amiért fizetik őket. Szerencsés vagy! Ezt a pasit meg dobni kell. Az igazi pár (legyen az nő vagy ffi, örül a sikereidnek, nem hátráltat vagy szól le.
2016. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Pasiból találsz kicsit, nagyot, izmosat, soványat, elmebeteget, eminenst, sztárt, csórót. Akár minden hétre jutna 1.


Munkahelyből - főleg ilyenből - már nem kapnál ennyi ajánlatot.

2016. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy NEM.

A hites férjem nem szólhat bele, hó dolgozok, én se abba, ő hol és mit csinál. Tisztességes munka, kész, pont.

Nincs más dolgunk, mint egymást támogatni. Beleszólni nincs jogunk! Pedig közös kassza, háztartás, és gyerek is van.

2016. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Válts. De ne munkahelyet, hanem pasit.
2016. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig el fogod vesziteni (és azzal jársz jol!) mert ha mások munkahelyet keresel ott is fog okot találni a féltékenységére.
2016. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jársz, ha ezt a "kedves" embert márpedig elveszíted, sok jövőbeli szenvedést megspórolsz magadnak.


Vagy maradj csak vele, 5 év múlva meg már utcára lépned is tilos lesz. Legyen már egy kis eszed és menekülj ettől a birtokló baromtól.

2016. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!