Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt szeretné, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt szeretné, ha munkahelyet váltanék, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Többhavi munkanélküliség után találtam egy jól fizető állást, amit még szívesen is csinálok. A párom viszont nagyon féltékeny, különböző jelekből azt rakta össze, hogy nekem valakivel biztosan viszonyom van, nyomoz utánam, figyel, de nem talál semmit, mivel nincs semmi. De arra kér, hogy keressek másik munkahelyet, mert ha nem, arra rámegy az egészsége és a kapcsolatunk. Én viszont nem szeretnék váltani, mivel jól érzem ott magam, de őt sem szeretném elveszíteni.
2016. szept. 5. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ő egészsége?... Jó vicc, a te egészséged meg rámenne az ő beteges féltékenykedésére.


Ha ő nem örül a sikerednek (olyan munkád van, amit szeretsz, és még jól is fizet), akkor nem is szeret, ha szeretne, akkor támogatna és nem visszarántani akarna, ezt esetleg közölhetnéd vele.


Semmit nem veszítenél azzal, ha szakítanál vele.

2016. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 fru_ ***** válasza:
100%

Tök mindegy. ennek sohasem lesz vége.

Ha most váltasz, megint ki fog kombinálni valamit...a végén meg ülhetsz otthon a bezárt lakásban

2016. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj! Én nemrég dobtam ki egy ilyen hasonlóan beteg pasit, itt a gyakorin is írtam, csak nem a munkahely volt a problémája, hanem a baráti kapcsolataim, facebook, stb.

A lényeg ugyanaz, ne hagyd magad!

Ennyivel nem fog megelégedni, mindig többet akar majd, tapasztalaból írom. Becsüld meg, hogy van egy jó kis munkahelyed, a mai világban ez sokat számít.

Légy boldog és felszabadult!

2016. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!