Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a páromnak túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a páromnak túl nagy a férfiasságát?

Figyelt kérdés
Próbáltuk sokféleképpen , de ha be is megy nagy nehezen , egyszerűen annyira fáj.?
2016. szept. 5. 20:48
 1/10 A kérdező kommentje:
2honapj vagyunk eggyütt, amugy minden stimmel, csak hát ez...
2016. szept. 5. 20:49
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
Csak seggbe ;)
2016. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Idővel majd hozzászokik a tested a méretes hímtaghoz,ne aggódjál...De addig kérd meg a palidat hogy LASSAN ÉS ÓVATOSADN csinálja a dolgát szex közben...Így akkor EGY-KÉT TUCAT ALKALOM UTÁN majd megfelelő méretüre fog idővel tágulni minden belül...De addigis CSAK ÓVATOSAN,ÉS ÉRZÉSSEL...Ez legyen mindig a vezérelvetek...
2016. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Se*gből szájba.
2016. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos javasolt lidocain kenőcsöt. Szex előtt 20 perccel be kellett kennem, előtte közvetlenül kitörölni és 5 alkalom alatt megszűnt a gond.
2016. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó,te hamar sültél,azért kaptál lidocaint.

De ez a fsz nem fér be a nőbe!

Mégis mekkora??

2016. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Lassan és óvatosan kell szexelni. Idővel hozzátágul mindenki. Arra kell vigyázni, hogy bizonyos idő kihagyása után megint óvatosabban kell nekikezdeni.

Tapasztalatból beszélek.

2016. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sooooook-sok előjáték, türelem, mindkettőtök részéről, esetleg síkosító, és óvatos, lassú mozdulatok. Én is tapasztalatból beszélek, eleinte nálunk is hasonló volt. Most meg már... Kb előjáték se kell, éppenhogy egy kicsit nedves, már mehet is a menet, annyira hozzászoktam. De ezt megelőzte pár hónap "bénázás", amikor méretügyileg szoktuk egymást.
2016. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Óvatos, vettünk sikositot is. Akkor reménykedem . köszönöm a normális válaszokat!!!
2016. szept. 5. 22:03
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem másfél év alatt nem sikerült ohzzszoknom, minden! szex fájt, és sokszor véreztem is utána, hiába volt előjáték, tocsogtam, stb.


Ott is hagytam végül, mert nem pálya, hogy állandóan kb. sírok szex közben.


A mostani páromé jóval kisebb, de gyönyörűen kielégít, és szuper, hogy nem akarok megpusztulni közben.

2016. szept. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!