Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal egy hülyeség és félreértés miatt. Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottam a barátommal egy dolog miatt(feltörték az e-mail címét és azt hiszi,hogy én voltam.!)

én mondtam neki hogy nem én voltam de nem hitt nekem.annyit mondott,hogy attól még barátok lehetünk,meg találkozhatunk,de kapcsolatot már nem akar olyannal aki becsapta.később írtam neki egy verset vissza is írt rá,de nem épp biztatóan.lehet még ebből valami?


2010. ápr. 21. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a baratodnak eszre kellene vennie,hogy mennyire fontos neked,es,ha ezt nem ertekeli,akkor szerintem nem erdemes tovabb ragodnod rajta.Ilyen hulyeseg miatt szakitani?!
2010. ápr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Aki ennyire bizalmatlan és gyanakvó a saját barátnőjével szemben.. gondolom elmesélted neki az egész sztorit a jószándékú barátnődről.. És nem képes elhinni.. Hát úgy kell neki. Kíváncsi vagyok, mikor lesz csaja és meddig bírja elviselni. Szerintem lépj tovább:) Tudom, megalázó érzés abban a tudatban továbblépni, hogy azt hiszi, te törted fel. De talán ha megszakítasz vele minden kapcsolatot, sose veszed fel neki a telefont, kapisgálni fogja. De téged addigra már ne érintsen, hogy a voltpasid mit kapisgál és mit nem.
2010. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Fke ***** válasza:

hmm valaki feltörte az emailem, barátnőm azt mondja nem ő volt, csak szólt a barátnőjének, aki feltörte helyette... wow így mindjárt más

én hülye bizalmatlan :S

nem teljesen mindegy melyikük csinálta, ha valaki elolvassa a levelezésem az engedéjem nélkül az engem megaláz

egyszer mostohaanyám kíváncsiságból elolvasta az smseim,

szörnyen dühös voltam. ha a barátnőm tenné akkor én is otthagynám, mert megalázna. ez rosszabb, mintha valaki szándékosan rádnyitna öltözés közben

egyszóval: megaláztad!


20F

2010. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mér jó válaszolni annak, aki nem olvassa el a kérdést és a kommenteket, főleg a kérdezőét?

Legalább kidobtad a csajod, mikor a muterod elolvasta az sms-eid? Mert hátha ő kérte..

2010. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!