Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak olyan történeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan történeteket hallok, hogy a csaj azért szakít, mert a pasi nem jó az ágyban? (félreérthető)

Figyelt kérdés

Kicsit félreérthető a kérdés, csak a szex miatti szakításokról beszélek.


Azokban az esetekben, amikor a szex miatt szakítanak (vagy nem jönnek össze, ha járás előtt adódik a szex esetleg), akkor az mindig a nő, aki emiatt lelép. Olyat még nem hallottam, hogy egy pasi azért szakított volna, mert a barátnője nem jó az ágyban. De olyat már sokszor, hogy a csaj azért lépett le, mert a pasi ügyetlen, vagy kicsi neki. Nem beszélve arról, amikor szintén ez a lelépés oka, csak valami más ürügyet mondanak.

Ez tényleg így van, vagy csak én hozzám jutottak el kizárólag csajlelépős sztorik, ha a szex volt az ok?



2016. szept. 6. 15:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha a pasi elkezd egy aktust, akkor 99%-ban be is fejezi, míg nőknél ez közelről sem így van. Gondoljunk pl. a 2-3 perces menetekre.

Ha egy pasi a szex miatt lépre, akkor jobbat akar, míg ha a nő, akkor leginkább csak olyant, amiben ő is kielégül.

2016. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
98%

Egy pasi akkor is elélvez, ha a nő csak fekszik, mint egy darab fa. Nem OLYAN jó a szex, de azért orgazmusig eljut.


Ha a pasi nem jó, akkor a nő nem élvez el. Soha, egyszer sem, akár éveken át.

Ha nagyon rossz a pasi, durva vagy türelmetlen (betolja szárazon) az pedig fájdalmas. Nem csak egyszer elsőre, hanem minden alkalommal. Akár éveken át! Ilyen esetben már az jelentős javulás, ha nem érez semmit.


Ki fene akarja ezt sokáig?

Ad az ember lánya pár esélyt, de ha nem tapasztal javulást, akkor lapát. A nők is szeretik a JÓ szexet.

2016. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%

Mert a pasik inkább félrelépnek, minthogy szakítsanak.

Ráadásul a pasinak könnyebb elélvezniük, szóval ahhoz tényleg hű de nagyon bénának kell lennie a lánynak, hogy a fickónak ez ne jöjjön össze. A nőknek viszont nehezebb, egyes esetekben lehetetlen eljutni az orgazmusig. Nem csoda, ha csalódottak lesznek hogyha képtelenek a párjukkal élvezni a szexet.

2016. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Na de az ilyen helyzetekbe kéne annak következnie, hogy beszélnek arról hogy mégis mi nem jó. De most majd jól megmondják nekem, hogy ezen nincs mit beszélni, meg hogy én igenis szoktam szólni...
2016. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%
14-es! A legőszintébb megbeszélés ellenére is van olyan, hogy egyszerűen a férfi nem érez rá a nőre, és nagyon gáz ezredszer is már ugyanazt elmagyarázni, kérni.
2016. szept. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

A pasiknak más igényeik vannak az ágyban, mint a nőknek. Nekik egy két perces be-ki-be-ki dolog végén orgazmus van, kielégülnek, örülnek maguknak. Ezt még egy tuskóként fekső lánnyal is könnyű elérni.

Ellenben a nőknek nehezebb elérni az orgazmust, egy nulla szexuális kultúrával rendelkező pasi nem fog neki gyönyöröket okozni.

2016. szept. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mert a világ nem olyan, amilyennek elsőre tűnik. A nőket társítják általában a megértéssel és a gondoskodással, mert övék az anyaszerep is. Ez valóban így van. Viszont párkapcsolat terén manapság már sokkal elfogadóbbak a férfiak.
2016. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
92%
Jaj de cuki vagy :D Hát azért mert a pasik féredugnak inkább. Így van aki gyereket nevel otthon, főz, most, takarít és ott van a szexbomba akivel jó a szex. Férfiak ezért általában nem szakítanak. TISZTELET A KIVÉTELNEK! És igen, tudom vannak szemét nők is.
2016. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18: Statisztikák szerint csak pár százalékkal több férfi lép félre, mint nő. És hosszútávú kapcsolatokban több nő! :)
2016. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom írni, hogy a pasik a félrekufircot választják az őszinte beszéd helyett. Úgyhogy erre nem lennék annyira büszke.

Előttem már mindent leírtak.

2016. szept. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!