Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire avatjátok be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire avatjátok be a párotokat? .

Figyelt kérdés
Konkrétan arra gondolok, hogy amikor találkoztok a barátaitokkal, barátnőitekkel, akkor utána elmesélitek a párotoknak, hogy hogy zajlott az este vagy nem?
2016. szept. 6. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom, hogy hol voltam és kivel találkoztam, érintőlegesen esetleg egy-két témáról beszélek, de mindenkinek van privát szférája, így nekem is. Én is tiszteletben tartom az övét.
2016. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem meséljük el percről percre, de elmondjuk, hogy kikkel és hol voltunk, mit csináltunk. Ha van külön kérdése vagy kíváncsi nagyon, akkor részletesebben megbeszéljük.
2016. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. :)
2016. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Helyzetfüggő. Egyetemre járok és pl. ha lyukasórában páran elugrunk kajálni, azt nem mondom, ha nem kerül szóba. Nem azért, mert titkolnám, egyszerűen lényegtelen információ. Ha szóba kerül, akkor elmondom, hogy haverokkal kajáltam.

Ha valami külön találkozóra megyek valakivel, jó eséllyel elmesélem. Már csak azért is, mert általában neten beszélünk és indulás előtt elköszönök. Ha valami érdekes történt, ami a barátnőmet is érdekelné, elmesélem. De kétlem, hogy érdekelné a fociról folytatott beszélgetés meg a részeg pasis poénok! :D

2016. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
aha,én mindent elmondok neki :D szte már nagyon unhatja :D de ő még nálam is többet beszél :D
2016. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanaz, mint a #2-enél.

Nem számolok be róla, hogy mit tudom én, 2 deci light kólát ittam, miközben a barátnőmmel beszélgettem, de ha rákérdez, akkor szívesen válaszolok bármire, nem titkolok semmit. Egyszerűen nem mesélem el magamtól annyira részletekbe menően, csak úgy nagyjából, kivel merre jártam, mit csináltunk, stb, esetleg ha történt valami vicces, akkor azt, és ennyi.

2016. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is csak annyit mondok el neki, hogy kikkel találkozom, bár nekem nincs olyan nagy baráti társaságom tehát mindig elég csak annyit mondanom, hogy a csajokkal és akkor tudja kikről van szó, azt is el szoktam mondani, hogy hova megyünk ha van egy-két érdekesebb dolog ami szóba kerül azt megemlítem neki, ha úgy gondolom, hogy őt is érdekelné, meg néha azt is elmondom, hogy mennyit ittam aznap, de nem számolok be minden egyes másodpercről ő se kíváncsi mindenre.
2016. szept. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyvonalakban igen.Nyilvan a baratnoim legbensobb titkait nem.
2016. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én el szoktam mesélni, nem gyakran járok el barátokkal. ha érdekli, akkor elmesélem azt is, hogy mikről beszéltünk. de én nem vagyok barátkozós, ezért viszonylag "nagy szám", ha valakivel találkozok.
2016. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!