Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az manapság hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az manapság hogy a tizenévesek között egyre több fiu akar komoly kapcsolatot a lányok viszont csak laza kapcsolatokat akarnak? Régen ez forditva volt nem? Mi változott?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 21:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
HA érdekel a véleményem szerintem eza srác nem szeretett téged, ha magambol indulok ki, én nagyon szerettem, tulajdonképpen még mindig szeretem a volt bnőmet(nekünk is az első komoly kapcsolatunk volt), és ilyenre soha nemis gondoltam mig eggyütt voltunk hogy ismerkedni kéne mással is. Ha jol megvagytok és szeretitek egymást akkor nem akart volna mást is kiprobálni. Ilyen dolgokban mindig a szivére kell hallgatnia az embernek de szerintem probáld meg elfelejteni...
2008. okt. 1. 22:00
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
ő ilyen..a középpontban akar lenni..és elismerte h hibázott,de most ott van az a tény h sok neki a kapcsolat..nem tom h lesz...vhogy kell lennie...ha külön,akkor külön,ha együtt,együtt,de feltételekkel...
2008. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hát viszont gondolkodj el azon hogy ha ujra összejönnétek , akkor ezek után megtudnál e benne bizni, még ha kompromisszumokat is köttök? Biztos tudod egy jo kapcsolat alapja az öszinteség és a bizalom... Azért remélem hogy megoldodik a kapcsolatotok, és boldogok lesztek:)
2008. okt. 1. 22:07
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
köszi,aranyos vagy,főleg h te kérdeztél és te adtál tanácsot közben...:) nem tudom h h lesz,eddig is voltak dolgai,megbíztam benne..a csaj írta h váltottak pár üzit,mondta a barátom h betegesen féltékeny vagyok...a párom leteagadta ezeket és utána láttam h tényleg..csak akkor már megírtam a csajnak h nem hiszem el,mert csak rágalmaz...:S
2008. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az egyetlen megoldás ha vársz, és ha pár héten belül nem jelentkezik jobb ha elfelejted. Tudom hogy mondani könnyű meg nehéz, nekem is az, és énis remélem hogy bnőm visszajön hozzám. De ha te megprobálsz visszamenni hozzá, az csak neked lesz rosszabb, főleg ha most kiakarja élni magát, és akkor az állando féltékenykedés,stb. tönkretesz idegileg téged is meg őt is...szerintem
2008. okt. 1. 22:16
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
azt mondta:manó,holnap suli után felmegyek és megbeszélünk mindent...meg kérdeztem h szeret-e és mondta h igen...nem tom mi fog kisülni ebből...
2008. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Egy kiadós beszélgetés gyógyir lehet mindenre:) Majd irhatsz holnap ide vagy mailt hogy mi lett a dolog vége, kiváncsi vagyok.
2008. okt. 1. 22:22
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
az a baj,h túl sokat beszélgettünk már,mert mindig volt vmi gondunk..én változtattam értünk,de ő nem akar...nekem ennyi bajom van most,egyébként másfél hete volt egy nagy veszekedésünk,és azóta minden tökéletes volt!
2008. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
ja és én úgy érzem h nem lesz folytatás..és nem tudok holnap így suliba menni...múltkor egész nap bőgtem mert összevesztünk..és suliba vki hozzámszólt,elsírtam magam...
2008. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy párkapcsolathoz nem kell feltétlenül szerelem. Ez egy hülye elgondolás. Persze, szép és jó ha van, de anélkül is lehet mind a két félnek élvezni az együtt töltött időt.

Nem hiszem hogy a fiúk közül többen akarnák a komoly kapcsolatot mint a lányok. Egyszerűen manapság minél több emberrel lefeküdni nagyobb tekintélyt jelent a legtöbb klikkben, sok embert ismerek akinek ettől nő a kicsiny önbizalma. Semmi rossz nincs abban ha az ember jól akarja érezni magát, és sok emberrel lefekszik amíg a másik félnek is jó így. Lelke rajta mindenkinek.

2008. okt. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!