Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az manapság hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az manapság hogy a tizenévesek között egyre több fiu akar komoly kapcsolatot a lányok viszont csak laza kapcsolatokat akarnak? Régen ez forditva volt nem? Mi változott?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 21:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
bocsánatot kért,letöröltük magunkat barátikörről és kibékültünk:)
2008. okt. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

igen, velem is valami ilyesmi van (lány vagyok). általában mindne pasi akivel "összehoz a sors" már az első randi után halál komolyan veszi a dolgot. ez egyrészt nagyon frusztrál engem, én képtelen vagyok egyetlen randi után sms-sk tucatját írogatni a választottnak.

talán azért van ez, mert a mai nőknek - pl nekem is - a karrier sokkal motiválóbb és sokkal izgalmasabbnak tűnik mint egy jólmenő, régimódi kapcsolat. persze irigylem az olyan nőket, akik még a régi minta alapján építik fel az életüket, de én képtelen lennék rá.

2009. júl. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Látom nagyon érdekel mindenkit a kérdés... lelkisegélyt nem itt kéne, arra ott az önismeret témakör...

Szerintem amúgy azért, mert a lányok látják, h küzdenek értük, meg nem ők kezdeményeznek, és nekik így ugye csak válogatniuk kell. A fiúk meg, szerintem azért, mert aki pofára esett többször (és ez ma elég gyakori) az úgy van vele, h mindegy neki, csak legyen már valami, ami lehetőleg tart is valameddig.

Hát régen szerényebbek voltak a lányok az tény.

2009. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!