Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eléggé kétségbe vagyok esve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé kétségbe vagyok esve. Szakítani? De hogyan? Butaság?

Figyelt kérdés
Szinte öt éve vagyunk együtt... És én nagyon szeretem őt. Rengeteg mindent kaptam tőle, jobb ember lettem melette, igazán annyira nagyon tud szeretni, olyan odaadó tud lenni, annyira kedves, aranyos szerethető. De néhány hete megváltozott valami bennem, elhanyagolva érzem magam, korábban is volt hansonló, de most nagyon összegyűlt, hiányolom a hívásokat, az sms-eket, az odaadást, hogy tényleg azt érezzem, hogy él-hal élte, veszekszünk is. Annyira rossz érzés, nem tudom, hogy bírnék vele szakítani, de úgy érzem már nem kapok eleget. Mit csináljak?
2016. szept. 7. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk üljetek le őszintén beszélgetni, ne a szakítás legyen az első gondolatod.
2016. szept. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, de nem változott semmi...
2016. szept. 7. 01:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Költözz haza egy hétre és utána beszéljetek.
2016. szept. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is hasonlo cipoben jarok,am no v ferfi vagy?van gyerek?esetleg sokat dolgozik a parod?
2016. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért ekkora divat ez manapság, hogy bármi probléma van akkor egyből a szakításba menekülnek az emberek?... Beszéljétek meg bas.zki, van szád! Mondd el neki mi bánt téged, és hogy szeretnéd ha változna ez, mert a jelen helyzet nem jó így, és előbb utóbb szakítás lesz ha ilyen marad minden.


Bár én azért elgondolkoznék azon is hogy nem irreálisak e az elvárásaid. Azért nem tudom az hogy nem küldözget sms-eket még nem akkora tragédia, meg neki is lehet rossz időszaka, beszélj vele, mondja el mi bántja... Kommunikáció mindennek az alapja.

2016. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!