Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számodra mit jelent a komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mit jelent a komoly kapcsolat kifejezés?

Figyelt kérdés
Egy életkort és nemi besorolást is kérnék mellé.
2016. szept. 7. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Látom, úgy fogalmaztál, hogy ne tudják elsütni a faviccüket. :D
2016. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25 vagyok.egy komoly kapcsolatban ami fontos meg kell legyen a bizalom a megértés hogy tudjatok komunkikálni egymás véleményét meghalgatni legyen eggyezés köztetek legyetek biztosak a dolgotokba és ami fontos az egymás iránti hűség és tisztelet és a feltétlen szeretet.
2016. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elköteleződést, közös célokat. Pl. mindketten szeretnénk házasságot, gyerekeket, és természetesen egymással.
2016. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, mert részemről minden emberi kapcsolat komoly. A barátaim is komolyak, és a párom is komoly. Akivel nincs komoly kapcsolatom azokat csak ismerősnek hívom. Amikor párkapcsolatba kezdtem abban is úgy mentem bele, hogy a párommal egy jól működő, hosszútávú kapcsolatot akartam.

Ma már nagy divatja van annak, hogy összejönnek emberek, mert nem szeretnek magányosak lenni, vagy kipróbálják, hogy működik-e és 1 év alatt be is fuccsol a dolog. Ott valami elemi hiányzott ahhoz, hogy működjön, a legtöbb esetben ezt előre is lehet borítékolni, mégis belemennek, addig is van ki mellett aludni.


Számomra ezek a dolgok nehezen értelmezhetőek, mert én mindenki párkapcsolatát komolynak gondolom és úgy is tekintek rá, mint aki elkötelezett a párja iránt. Aki nem igazán éli meg vagy veszi komolyan önön kapcsolatát vagy kapcsolatait, az nekem nagyon nagyon furcsa. Az én felfogásom szerint az ember szövetségeseivel vegye magát körül, akikkel egy húron van, akik segítenek neki fejlődni, és őszinték vele. A mai trend meg az, hogy jobb esetben csak elütjük az időt valakivel, rosszabb esetben az ellenséget engedik magukhoz a legközelebb.


Szóval számomra minden kapcsolat komoly. Alapból.

2016. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elköteleződés, közös tervek a jövőre nézve, cél a hosszú kapcsolat, és annak a fejlesztése, továbblépés (majd egyszer összeköltözés, házasság, stb stb), nem pedig csak úgy összejárogatunk, és elvagyunk mint a befőtt, aztán lesz ami lesz.
2016. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Közös hosszutavu celokat
2016. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Titusztitusz ***** válasza:
Nálam azt jelenti,hogy az adott hölgy EGYSZEMÉLYBEN testesíti meg a fantáziadús módokon agyonkefélt szeretőt,illetve a bizalmas,őszinte, legfőbb barátot,és lelkitársat...
2016. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!