Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén szeret a barátom, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén szeret a barátom, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Amikor találkozunk szorosan magához ölel és percekig nem akar elengedni, mindig kedves szavakkal lát el és mondogatja,hogy szeret engem.Mindig kapok tőle valami kis apróságot amivel boldoggá tesz.Sokszor ad puszit az arcomra ha közel bújok hozzá.


Viszont.. a nyáron nem tudunk sokat együtt lenni, mind a ketten a családunkkal nyaraltunk messze,hónapokra ( a kommunikáció megvolt kettőnk között amikor otthon voltunk találkozunk). 1 hónapja hogy hazajött inkább szeret egyedül lenni és játszani, eltávolodott picit mindenkitől nem is találkozunk olyan sokat. Viszont mondja és ki is mutatja, hogy szeret ettől függetlenül a szokásos találkákat se akarja velem lemondani és előtte mindig mondja,hogy hiányzom neki és várja a találkozót.

Szerintetek nem kell aggódnom és később újra többet akar majd találkozni?

Mellesleg nem csak velem ilyen hanem a barátaival is.

22L és 22F



2016. szept. 8. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Kérdezd meg tőlle mi történt vele a nyaralás alatt
2016. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmi nem történt vele, már megbeszéltük.
2016. szept. 8. 12:23
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Elég egyértelmű, hogy őszintén szeret. Nem is kérdés szerintem.
2016. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy kis takony! Na nehogy már ilyen óvodás maszatolás tetszen neked!

Keress egy igazi férfit!

2016. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen velem is volt, hogy sokáig nem láttam a barátomat, és utána - hát nem ez a jó szó, de nem jut eszembe hirtelen más - "elhidegültem" tőle kicsit. Nem szerettem kevésbé, ugyanúgy imádtam, de kellett egy kis idő, mire újra "megszoktam", hogy velem van, és szeretgethetjük egymást. Gondolom nem én vagyok az egyetlen, akinek kicsit nehéz visszarázódni a társas életbe. Adj még neki időt.

Egyébként szerintem szeret, és dedósok se vagytok, szóval beszélj vele erről nyugodtan, a hosszú kapcsolathoz kell az őszinteség, ne félj elmondani neki, ha valami bánt :)

2016. szept. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, szeret
2016. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, csak lehet most éppen egy kis egyedüllétre is szüksége van.
2016. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, mint barátod. Ha sokáig nem látom a másikat, kicsit távolságtartóbban tudok viselkedni, bezárkózom...stb. Ahogy egy korábbi válaszoló is írta :) Nincs feltétlenül semmi gond, csak egy kis visszaszokási idő kell.
2016. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokan depisek így a nyár végével, én nem aggódnék, szeret.
2016. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#5-ös és #8-as válaszoló jól írja. Az ember folyamatosan változik. Ha két ember hosszabb ideig nem találkozik, szinte kizárt, hogy ez a változás azonos irányba történjen. Ha pedig más irányban változnak az egyértelműen bizonyos fokú távolodást jelent.

Életem egy szakaszában a nejem kijárt Németországba dolgozni. Három hetet kint volt, hármat otthon. Amikor három hét után találkoztunk, még mi is éreztük ezt "elszokást", pedig évtizedek kötnek össze minket.

2016. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!