Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan a férfiak jelentős részének a legjobb sem elég? Mindig több kell?

Figyelt kérdés

Van egy nő ismerősöm.

10/10 alakkal(nem túlzok,sportolt elég komoly szinten), az arca is gyönyörű és kedves,barátságos,közvetlen. Nemrég összejött egy férfival.Minden klappolt, igazi "álompár" voltak és a férfi mégis megcsalta! Ráadásul nem is egyszer nem is egy lánnyal!!!

Hogy lehet az,hogy a legjobbat se becsüli meg sok férfi? Miért kell mindig több és több? Ennyire ösztönlények lennének?



2016. szept. 9. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
81%

Egy egyed alapján megállapítást tenni egy csoport nagy részére az bizony általánosítás.

Hogy miért nem működött a kapcsolatuk, az ennyiből nem derül ki. De azért pár dolgot leszügezhetünk:

- Bizony vannak hűtlen emberek. Olyanok, akik semmit nem tudnak értékelni, és szemernyi gerinc nincs bennük. Nem, nem csak férfiak, láttam én már sok példát rá, amikor nők léptek félre olyan pasik mellett, akikért a legtöbb nő a fél karját adná. (Ezek alapján én is elkezdhetném az általánosítást, hogy a nők mennyire ösztönlények, meg minden nő k... meg hasonlók, de nem teszem, mert ugyanúgy primitív marhaság lenne, mint a te általánosításod.)

- A külső pedig nem minden. Egyébként is ez rémesen szubjektív dolog. De még ha tényleg valaki "10/10-es", akkor sem tudhatod, hogy milyen volt a kapcsolatuk.

2016. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:
Torma András! Kezdesz idegesíteni. :)
2016. szept. 9. 20:05
 23/61 anonim ***** válasza:
68%
Megértem, kérdező, hogy idegesítelek. A racionális érvelés és a megalapozott állítások bizonyára szokatlan jelenségek a környezetedben, a szokatlan jelenségek pedig gyakran váltanak ki negatív érzelmi reakciót az emberekben.
2016. szept. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:

Én is szeretlek Torma András! Jó ejszakát,szép almokat neked!


Nincs szukseg racionalis ervekre! A teny az teny! Nem kell szepiteni a dolgokat.

2016. szept. 9. 20:09
 25/61 Noren1989 ***** válasza:
39%

No, nem állítanám, hogy értelmi fogyatékos lennék, csak ezek éppen a legsemmitmondóbb jelzők egy ember jelleméről. Egyesek szerint én is kedves vagyok, mindenki szerint közvetlen, de hol van még ez az igazsághoz....


Na akkor mesélj még a kapcsolatukról! Hallgatlak, időm van bőven, Torma András is ráér, csak told!

2016. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
19%

Értékelem a vallomásodat kérdező, de boldog párkapcsolatban élek, így közeledésedet kénytelen vagyok visszautasítani.


Az nem lep meg, hogy a racionális érvelést sem kedveled. Ahogy látom, az episztemológia mellett az ontológia és a logika területén sem váltál túlképzetté eddigi életed során. Beszélgetésünk fő tanulsága számomra az, hogy hasznos lenne, ha a filozófia említett területei a közoktatásban is megjelennének valamilyen közérthető formában.

2016. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
60%
Mi a probléma? Téged mi zavar? És nem vagyok egy hűséges típus, de ha 10/10-es vagy írhatsz. én is vagyok férfikénnt 0.00000000000001/10-es
2016. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:
Boldog párkapcsolat? Hány szeretővel? :)
2016. szept. 9. 20:19
 29/61 anonim ***** válasza:
31%
Nekem nincs szeretőm. A feleségemnek persze lehet, hogy van, de ennek eddig nem fedeztem fel semmilyen jelét.
2016. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:
Nincs szerető,Bandika? Én is ezt mondanám.
2016. szept. 9. 20:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!