Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi változhatott meg benne? Lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változhatott meg benne? Lent.

Figyelt kérdés

Kb. 4 hete egy életmentő műtéten estem át, előtte a párom alig foglalkozott velem, nem érdekelte semmi amit mondtam neki, nem akart összeköltözni, se semmi komolyat. Szóval bunkó volt, és csak úgy voltam neki, úgy éreztem.

Mióta megműtöttek kicserélték, ma költöztünk össze, folyamatosan ölelget, szeretget, elmondja mennyire szeret folyamatosan, vigyáz rám, hozza a nehéz táskákat, hajol helyettem... Szóval teljesen az ellentéte a régi önmagának.

Ez lehet a műtét miatt? Mi történhetett?

A műtétről annyit, hogy sürgősségi volt, szóval előtte 2 órával derült ki, hogy SOS műtét kell.


2016. szept. 10. 23:38
 1/4 Noren1989 ***** válasza:

Tudatosult benne, hogy elveszíthet.


A fizikai terheléseket nyilván a műtét miatt veszi át.

2016. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A műtét kellett neki,hogy rájöjjön mennyire szeret!Én is jártam,már hasonlóképpen csak ott nem műtét volt az oka.
2016. szept. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Valszeg lelkiismeretfurdalása van hogy míg te a kórházban feküdtél öntudatlanul élet és halál között lebegve, addig ő otthon gyűrte a lepedőt a legjobb barátnőddel.
2016. szept. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nagyon aljas volt.
2016. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!