Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretek bele másba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek bele másba, hisz van párom?

Figyelt kérdés
Régóta vagyunk együtt pàrommal.Gyerekek is vannak...De hiànyzik a kapcsolatunkból valami...Úgy érzem szerelmes lettem valakibe aki próbàl közeledni felém.De csak azért mert ő jelét adta hogy törődne velem,figyelne ràm,ölelne,csókolna és szeretne!! Pont ezek hiányoztak az én kapcsolatombol is!!! Mit tegyek?? Pàrom nem egy érzelgős típus,nem igazàn érdekli hogy én nem érzem magamat jól így ebbe a kapcsolatba.

2016. szept. 11. 22:18
 1/2 Dreamer88 ***** válasza:

Akkor miért maradtál eddig vele?

Beszélj vele komolyan. Ha picit is szeret megpróbál majd változtatni a dolgokon.

2016. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom kicsit kihűlt a kapcsolatod a pároddal. Ha szereted mindenképp próbáld meg megmenteni a kapcsolatodat, már csak a gyerekek miatt is. Az új férfi nyilván a fellángolás, és az újdonság varázsa miatt vonzó most számodra. De gondolj arra, hogy lehet, vele is erre a sorsra jutnál majd évek múlva, mikor ő is már megszokottá válik. Szerintem először dolgozz kicsit a kapcsolatodon, próbáld visszahozni a tüzet, beszélgess vele az érzéseidről minél többet, aztán ha semmivel sem lehet már a szenvedélyt visszahozni akkor gondolkozz el a továbbiakon szerintem. :) De a megcsalás akkor sem járható út!
2016. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!