Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 48 évesen nagy baj ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

48 évesen nagy baj ha nem vágyom társkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és szakítófélben életem nagy szerelmétől.Nem élek egyedül,van egy 18 éves gyermekem.(Volt) párommal még beszélgetünk de úgy érzem másképp szeretnék élni.

Nagy szerelem volt a miénk,igazán szerettem őt,mégsem passzoltunk a napi dolgokban.Rengeteg volt a vita.

Sokszor már nyűgnek éreztem a találkozásokat.

Most is fáj ha arra gondolok hogy vége,mégis úgy érzem ez a helyes út.Nem lehet megalkuvásokban és vitákban élni.

Sokat dolgozom és belekezdtem egy hosszabb tanfolyamba.Más munkát szeretnék és más életet.Mivel jelenleg nincs időm úgy gondoltam hosszabb ideig nem akarok férfit magam mellé,úgy a sok elfoglaltságom mellett is jóval szabadabbnak érzem magam.

Érdeklődnék más nő is érzett-e már hasonlót,illetve mennyiben normális a hozzáállásom?


2016. szept. 12. 09:01
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nyugi, szerintem teljesen normális, ha az ember szakítás után keresi önmagát. Mert a párunkkal egy részünk is vele megy. És most minden új megvilágításba kerül.


Szerintem ezzel nincs semmi gond és minden embernek kell egy kis idő, hogy megtalálja a helyét a világba egy szakítás után.

Az szokott inkább gondot okozni, aki megrémül az egyedülléttől és azonnal rohan is bele egy másik kapcsolatba.

2016. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolat után hiba egy másikba fejest ugrani, ez saját tapasztalat. Egyszerűen meg kell élni az elvesztést, a fájdalmat. Lehet, hogy furcsán hangzik, de ez is az élethez tartozik.

Nagyon pozitív, hogy vannak terveid, céljaid, nem unatkozol, nem magad sajnálod, hanem erőt merítesz magadból.

Én 43 vagyok egy 6 éves kislánnyal. 4 éve váltam el. A válás után fél évvel lett egy kapcsolatom, mert el nem tudtam képzelni egyedül, de nem láttam tisztán, csak vágytam valakire, és persze nem is működött pár hónapon túl. Azóta én is újra önmagamra találtam, dolgozom, sportolok, barátaim lettek a régiek mellett újak, eljárunk ide-oda. Nem keresek görcsösen, ha az élet úgy akarja utamba sodor valakit, ha nem hát nem.. Nem ezen múlik a boldogságom.

Én hasonló jókat kívánok neked!

2016. szept. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj.41 évesen én sem vágyom már rá.
2016. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne probléma?

Én sem akarok nőt magam mellé. Azt sem szeretem ha valaki nálam alszik.

54F

2016. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csakhogy olyanok motoszkálnak bennem mi van ha azért érzem így mert teher már az alkalmazkodás.És ez nem fog változni soha.Azért nem szeretnék majd egyedül élni egész életemben.

A másik....és most ne nevessetek ki...úgy vettem észre sajnálják azokat a nőket akiknek nincsen párja.Sokan úgy néznek rájuk,na,nekik még ez sem sikerül.

Én hiába magam döntöttem most így,nyilván nincs rám írva.

Sok nő jóval több kompromisszumba belemegy csakhogy legyen mellette férfi.

2016. szept. 12. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell azzal foglalkozni ki, hogyan is néz rád emiatt.Nincs és nem is lesz közük hozzá.Egyedül is élhet az ember elégedetten.
2016. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!