Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért öltözik vissza a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért öltözik vissza a barátnőm együttlét után, és hogyan érhetném el, hogy még meztelen maradjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátnőm mindig visszavesz magára valami felsőt, miután meztelenül együtt voltunk -szeretkezés, masszázs, stb. - Ez engem tökre zavar, mert olyan, mintha lezárná az addigi intimitást. (Persze szívesen is gyönyörködöm még benne, de nem csak erről van szó.)

Tudom, hogy fázósabb mint én, ez néha magyarázat, de olyankor is visszaöltözik, amikor dögmeleg van. Vajon miért, és mit csinálhatnék, hogy még meztelen maradjon egy ideig?


2016. szept. 12. 11:11
1 2
 1/13 Dreamer88 ***** válasza:
94%

Nem is tudom....talan...de csak tippelek...vele kellene ezt megbeszelned.


Komolyan, nem tudnak a mai parok kommunikalni egymassal???

2016. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pl szóltál már neki? Én sem szeretek tök pucér lenni, ha este alvás előtt nem sokkal szexelünk és utána már csak az ágyban fekszünk, filmezünk vagy bármi akkor nem öltözöm vissza, mert ruha nélkül alszom, de napközben én is felöltözöm, mivel kényelmetlen ruha nélkül.
2016. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arról lehet szó, hogy miután vége az együttlétnek és úgymond "kijózanodott" abból az eksztatikus, szenvedélyes állapotból, visszatér az alapállapotba, ami jóval szégyellősebb, mint a szexéhes állapota. Ez teljesen normális, de ha azt szeretnéd, hogy továbbra is gátlástalanabb maradjon, akkor szerintem ne hagyd, hogy olyan gyorsan "magához térjen". Kicsit simogasd, puszilgasd még, legyen utójáték. Akkor nem fog annyira igyekezni felöltözni remélhetőleg.
2016. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Hogy a francba tud két ember összejönni, ha még ennyit se tudnak egymással megbeszélni? És ilyenek vállalnak be 3 gyereket majd vállnak el és nyomorítják meg a gyerekeik sorsát... Idióta világ...
2016. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Szex után bújtasd magadhoz, vagy mondd hogy szeretnél vele meztelenül összebújni :)
2016. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Utojátékokrol hallotál már? Nosza rajta!!!
2016. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Hasznos válaszok fogadd meg őket 😋
2016. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 fru_ ***** válasza:

A fázásnak ehhez semmi köze.

Biztos vagy benne, hogy kielégül eléggé?

2016. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Kérd meg, hogy ne öltözzön fel.
2016. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a problémát. Szex után én is mindig visszaöltözök. Na jó nem abban a pillanatban mikor kihúzza a farkát, utána azért összebújunk kicsit de nem mesztelenkedünk még félóráig. Nem vagyunk prűdek vagy ilyesmi, de az nálunk szex előttre és közbenre való 😀
2016. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!