Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért öltözik vissza a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért öltözik vissza a barátnőm együttlét után, és hogyan érhetném el, hogy még meztelen maradjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátnőm mindig visszavesz magára valami felsőt, miután meztelenül együtt voltunk -szeretkezés, masszázs, stb. - Ez engem tökre zavar, mert olyan, mintha lezárná az addigi intimitást. (Persze szívesen is gyönyörködöm még benne, de nem csak erről van szó.)

Tudom, hogy fázósabb mint én, ez néha magyarázat, de olyankor is visszaöltözik, amikor dögmeleg van. Vajon miért, és mit csinálhatnék, hogy még meztelen maradjon egy ideig?


2016. szept. 12. 11:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Természetesen "kommunikálunk", és jeleztem ezt neki viccesen és őszintén is.

A szex pedig szuper.

Azok a válaszok voltak nekem eddig érdekesek, amiben leírtátok, kinél hogy jelenik még meg ez.

2016. szept. 12. 22:47
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi vagyok.

Iszonyatosan szégyenlem a testem még a párom előtt is - köszi, mostohaanyu -, így a kijózanodás után vagy egy takarót magamra húzok - igen, nyáron is -, vagy felveszek egy felsőt.

Egyszerűen rosszul esik, zavarba jövök, ha megnéz, fürödni is ímmel-ámmal szeretek vele együtt. Csúnyának látom magam, nem értem, mit kíván rajtam, stb.

2016. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezt vele beszéld meg elsősorban, ha nem bújtok még össze vagy takaróztok be lehet úgy őt valamiért zavarja hogy nincs semmi takarás, amolyan ösztönszerűen működik ez nála, és lehet ezért nem tudja úgy megmagyarázni. Mi amikor a barátommal együtt vagyunk szintén meztelenek vagyunk, de én is egyből magamra kapok valamit ha már nem bújunk úgy össze, csak simán meztelenkedni nem szeretek engem zavar az ha nincs rajtam semmi, akkor is ha még picit ejtőzünk és egymáshoz bújunk mindig megkérem hogy legalább egy vékony valamivel takarózzunk be, így nem zavar ha meztelen vagyok, meg ha együtt fürdünk akkor sem, de így simán nem szeretek meztelenkedni. Nincs szégyellni valóm de szinte engem idegesít ha nincs rajtam semmi. Strandra is ha megyünk max a vízbe vagyok fürdőruhába, 22 éves fiatal nőként egyrészes fürdőruhát hordok mert abban érzem jól magam leginkább, pedig nagyon jó alakom van sokak szerint is, meg én utálom ha a derekam meg a hasam szinte szabadon van.
2016. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!