Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy biztonság? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival, akit kezdek megkedvelni, a szex is annyira jó vele mint még senki mással. Viszont nagyon sokat vitatkozunk, és ilyenkor mindig elbizonytalanodok, hogy eg,általán szeretem e vagy bele tudoke szeretni. És van egy exem, akivel olyan harmonikus volt a kapcsolatunk, soha nem veszekedtünk, olyan igazi lelki társam volt. Én szakítottam, mert nagyon keveset találkoztunk, és úgy éreztem, hogy elhidegültünk, nem kívántam már a szexet se. Viszont még mindig azt az érzést keresem az új páromban, mint az exemmel volt. Már nem tudok dönteni, nem tudom, hogy melyiket engedjem el, mindkettőben mást szeretek, az egyikkel szenvedélyes minden perc, a másikkal meg már nyugodtan tudnék tervezni, és békében élhetnék...
2016. szept. 12. 17:28
 1/3 Noren1989 ***** válasza:

De rossz lehet két faszi közt örlődni....


Mi neked hosszú távon a fontosabb?

2016. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy harmadikat, aki illik hozzád, és veled akar lenni, és szexelni. Nem olyan bonyolult ez....Nem csak ez a két pasi van a világon.
2016. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NudliHercegnő ***** válasza:
Sajnálom, nem akarlak bántani, de ez egy buta kérdés. Te magad is leírtad, hogy egyikük sem felel meg neked, akkor mi itt a dilemma? Valamint olyan gyakran elfelrjtik az emberek, hogy amennyiben azért vagy valakivel, mert "beéred vele", az szörnyen megalázó, és ezt ő is érezni fogja. Ne légy önző, hagyd, hogy mindketten megtaláljál azt a párt maguknak, akiket tényleg boldoggá tudnak tenni.
2016. szept. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!