Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Titeket mi ösztönöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket mi ösztönöz arra, hogy megcsaljátok a párotokat, ha elvileg "szeretitek? "

Figyelt kérdés
3 hete vagyunk együtt a barátommal, amikor csak kb. 2 hete voltunk együtt bevallotta, hogy megcsalt, lefeküdt egy másik nővel. Azt mondta azért, mert az a nő nyomult rá. Igaz, hogy másnap hozott nekem rózsát megbocsátás képpen, meg mikor találkozunk össze - vissza puszilgat, csókolgat, de én ezt egyszerűen nem tudom felfogni, én előző barátomat sem csaltam meg, nem értem hogy történhetett meg ez, teljesen el vagyok keseredve, azóta csak ez jár a fejemben, másik nőt dugott meg, utána engem ölelget, csókolgat. :'( Szóval ti férfiak hogy vagytok ezt képesek megtenni, főleg, ha tényleg szeretitek a barátnőtöket???

2016. szept. 13. 15:03
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy te most csak azért írtad ki ezt a kérdést, hogy mástól is azt halld, hogy mekkora egy szaralak a barátod?? Nagyon gáz vagy. Meg is érdemled a sorsod. 3 hetes kapcsolat, már megcsaltak, és te azt hiszed, hogy ő a nagy Ő.
2016. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem, nem is ezt írtam, csak hát ez az oldal tele van rosszindulatú emberekkel, én meg arról nem tehetek... Én csak választ szerettem volna kapni a KÉRDÉSEMRE!!!
2016. szept. 13. 19:47
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
#20 Nem-nem. O a szar es szemet, te csak naiv es ostoba. Es ez nem rosszindulat, hanem szintiszta tenykozles hiszen teljesen onkent es dalolva helyezed magad labtorlo szerepbe azzal, hogy megbocsatasz. Ha magasabb IQ-d lenne 70-nel, abban a pillanatban szakitasz, hogy elmondta.. de te inkabb szenvedsz meg egy kicsit. Az ilyenek pedig megerdemlik.
2016. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Remélem megcsal még vagy 20x.... Ha ennyire hülye vagy meg is érdemled.... K.urvára szerethet.
2016. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te naív vagy és hülye, még nem mi vagyunk a rosszindulatúak. Csak van egy csöpp eszünk... Neked úgy látom nincs. A pasid egy gerinctelen féreg nyilván, de ő az is marad. Neked viszont nem muszáj lábtörlőnek lenned.
2016. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lábtörlő, ő az egyetlen pasi az életembe, aki megért, eddig minden szép és jó volt, amíg be nem vallotta, de hát azok úgyse érthetik, akik nincsenek a helyembe...
2016. szept. 13. 21:17
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Kettő hétig csodás volt minden. irigylésre méltó kapcsolat lehet. Ha tizenakárhány éves kapcsolatról lenne szó, akkor talán megérteném, hogy nem olyan egyszerű eldobni. De ez....Tudod ha egyszer átvernek az nem a te hibád, de ha kétszer....És mérget vehetsz rá, hogy meg fog még csalni párszor. És abban is biztos lehetsz, hogy kicsit sem vagy fontos neki, pláne nem szeret.
2016. szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

1 hét után megcsalt, nagy hűségre vallhat tőle, az meg mindegy megbánt-e, utólag mindenki okosabb. Szerintem hagyd még most hogy friss a kapcsolat és nem vesztenél sokat.

Amúgy nem kell általánosságban ilyennek nézni a férfiakat, akinek van egy kis gerince nem tesz ilyet. Bár sajnos igaz, egyre kevesebb a normális de ez a nőkről is elmondható :/

2016. szept. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

"Következő alkalommal"

Szerintem ha szereted, ha nem, tudom hogy baromi nehéz megtenni, de ez az a pont, amikor én is kiadnám az útját.

Átvert, hazudott, megalázott. Nagyon sajnálom :/ nálunk is van bizalmatlanság részemről (nem csalt meg, más miatt történt), és bár hónapok óta nem hazudott, se semmi rosszat, állandóan odafigyel rám meg ilyenek, én nagyon tartózkodom tőle egy szintig még mindig.

Ha meg is csalt volna? 2 hét után? :/ valószínüleg a szexnek off, meg ilyeneknek, ha meg csak nyalizik akkor kedvem se lenne hozzá. Kérj tőle gondolkozási időt, hátha ő is csak az a nyalizós fajta.. Bár a párom nekem tényleg nagyon komoly indokkal sírt régen, akkor is mert összevesztünk, és majdnem szakítottam. Akkor egyszer sírt, hogy mindent elrontott, de sose próbált ezzel zsarolni.

2016. szept. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

De igen, lábtörlő vagy, akkor is, ha még magadnak sem mered bevallani.

A válasz a kérdésedre pedig pofon egyszerű. Miért csalt meg ha elvileg szeret, főleg egy két hetes kapcsolatban? Kérlekszépen azért, csak elvileg szeret, gyakorlatilag nem. Az első hetekben a legnagyobb szerelemnek kellene dúlnia, ő meg már most inkább ment a farka után, telibeszarva azt, hogy ezzel mennyire megbánt. Szerinted ha valaki szereti a másikat akkor így viselkedik vele? Hagyjuk már. Csak azt mondja, hogy szeret, de ez nem igaz (tudod pofázni mindenki tud) mert a tettei teljesen mást mutatnak. MINDIG a tetteknek kell hinni, SOHA nem a szavaknak és ez az élet minden területére igaz. Az meg hogy sírt.. pff. Nyilván sírt, amikor ki akartad dobni, tudja mennyire hülyíthető vagy és nem könnyű még egy ilyet találni, aki elnézi a megcsalást és azt, hogy úgy bánnak vele mint egy vödör kecskeszarral.

2016. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!