Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim túlzásba viszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim túlzásba viszi a féltékenységét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A pasim,néha idegesítően féltékeny tud lenni.Tudom,hogy nagyon szeret meg minden.De minden pasit megbilna ölni aki csak rámnéz.

Mindig olyanokat mond hogy biztos van másik vagy mással beszélgetek.Hiába mondom hogy nincs senki más csak őt szeretem.másnap megint megy ugyanez a veszekedés.És amikor valami nem tetszik neki akkor hisztizik,meg duzzok.A multkor e miatt kapott tüdőgyulladást.Mit csináljak?


2007. nov. 16. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia az a baj,hogy ez teljesen megölheti a kapcsolatotokat és amint olvastam nagyon szeretitek egymást!Tuti,hogy idővel ezt megunod és emiatt hagyod ott ezt kéne vele megértetned!Bizonyos szintíg még jól is esik a másiknak,ha féltékeny a párja,de ez már beteges!Vajon miért nem bízik benned?!Mert nem bízik ha ennyire durva a féltékenysége!A lényeg,hogy azt értse+,hogy így elveszíthet!
2007. nov. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nézz magadba kicsit. A féltékenységet szeretik rásózni az egyik félre, pedig az esetek nagyrészében egy kétszemélyes játszma. Ajánlanám Berne: Emberi játszmák c. könyvét. Nem biztos, hogy csak a párodnak kell/ene/ gyógyulni. Azt vonzuk be az életünkbe aki az ütközések által segít megoldani a saját feladatunkat. :))
2007. nov. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ilyen helyzetben.még a barátnőimet is elűzte volna.6 hónapig próbáltam megoldani,nem ment.Elhagytam.öngyilkssággal fenyegetőzött, mégis él.Szerintem itt az a baj hogy 100%-ig birtokolni akar, és bármekkora a szerelem, ezt hosszú távon nagyon nehéz kibírni.le kell ülni vele megértetni, hogy van magánéleted, ami a tiéd és nem szólhat bele.A kapcsolat alapja a bizalom, ha ez nics mit ér az egész?ha szeret márpedig nagyon úgy túnik el fog rajta gondolkodni.Csak az a baj hogy az érzéseit nagyon nehéz lesz befolyásolnia.Csak arra ügyelj, hogy te rá ne menj!

é a te helyedben nem védekeznék, mentegetőznék hisz nincs miért magyarázkodni.Egyszerűen meg se halld ha ilyenekről beszél, akkor talán abbahagyja.Lehet hogy folyon azt akarja hallani hohy csak őt szereted.

2007. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
en fiu vagyo es en is nagyon feltekeny voltam a baratnomre de idovel rajotem hogy nincs miert hissz szeret es azota nincsenek problemak . szerintem probald megbeszselni vele a a dolgokat es am ia legfontosabb mutasd ki neki hogy szereted es nem kel mas. igaz hogy leghet hogy idobe fog telni de ha kitarto vagy es turelmes akor sikerulni fog . csak egyre vigyaz ha agreszive valik akor hagyd ot surgosen mert az mar beteges es bened is kart tehet.
2007. nov. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én pasi vok! Nekem is ez a problémám, de én azért mert MINDDENKINÉL jobban szeretem és már belebetegedtem, hogy elveszítem! Szal nemakarom, hogy elveszítsem... Szóval csak nagyon szeret és nemakar elveszíteni... Remélem tudtam valamit segíteni... :)
2007. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Valami oka csak van, hogy ilyen. Nem biztos, hogy te váltottad ki nála, de rajtad csattan.

Mi történne akkor, ha a tanulmányaid miatt messzire kerülnél tőle.... Én a helyedben elgondolkoznék.

Az egy dolog, hogy szeretek valakit, de ha nincs bizalom, akkor azt ott ette meg a fene.

Szerintem keress mást. Kitartás

2007. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgyan ez volt velem és az ex barátommal.. és végül meguntam.. 18 évesen úgy viselkedett mint egy hisztis kisovodás gyerek... próbáld vele megbeszélni hogy ne legyen ennyire féltékeny mert elveszít... tudom hogy ezt nagyon nehéz megbeszélni de hidd el sokkal nehezebb amikor már kezdesz a sok veszekedés miatt kiszeretni belőle...
2008. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!