Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem izgulok fel a barátnőmre, illetve miért nem tudok elmenni amikor nekem csinálja? (otthon egyedül semmi gond)

Figyelt kérdés
4 hónapja járok a barátnőmmel. Azt mondja, hogy nem izgulok fel rá stb. és én nem értem, hogy mi a baj. :S valahogy segítésetek hogy mitévő legyek hogy érezze a barátnőm hogy szeretem stb. köszi!
2010. ápr. 22. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Csak te tudhatod, hogy miért nem izgulsz fel a barátnődre. Lehet, hogy nem vonzódsz hozzá szexuálisan.

Ha csinos lány, akkor el kell gondolkodnod, hogy vonzódsz-e egyáltalán a lányokhoz, vagy csak azért csinálod, mert ezt nevelték beléd (most ezt nem szemétkedésből írom, hanem komolyan gondolom).

Ebben sajnos más nem tud neked segíteni.

Esetleg az is lehet, hogy nem azt kapod tőle, amit szeretnél, akkor kommunikációs problémáitok vannak.

De ezt csak te tudhatod...

2010. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szeretem a barátnőmet de azt mondja, hogy nem izgulok fel rá, meg azt mondogatja hogy nem tehet róla hogy nem elég vonzó meg ilyenek. :S
2010. ápr. 22. 22:04
 3/11 A kérdező kommentje:
ja és írtad hogy "csak te tudhatod" én magam sem tudom hogy most mi van össze vagyok zavarodva. meg ha írok neki szívecskét akkor csak azt mondja hogy akkor írjam ha élőben is kifejezed.. :S szóval úgy tűnik mintha nem érezné hogy szeretem.
2010. ápr. 22. 22:05
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
nem lehet, h pont azért nem sikerül, mert idegeskedsz?
2010. ápr. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Nem vagyok ideges... :S úgy néz ki az a baj, hogy nem látja nem érzi hogy szeretem
2010. ápr. 23. 07:24
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Udv. Nagyon sok fiatlal megesik ...

Ha egy ferfinek onkielegiteskor orgazmusa van akkor nincs vele gond ...de ha a novel valo szexualis kapcsolatban nincs orgazmusa akkor a nonel lehet a hiba ...

megegy ok lehet az is hogy nem vagy felkeszulve a szexualis kapcsolatra a baratnoddel hiaba szereted vagy hiaba erzed hogy felkeszultel mert megsem vagy ...

vagy lehet stresztol is ..valami fele csaladi allapot veszekedes , stb ..

vagy lehet sport miatt ha valamit sportolsz pl: testepites ...

vagy a legrosszabb esetben az ugyanojan nemhez valo vonzalom miatt ... egy kisse vonzodsz a hasonlo nemu emberekhez ...

rengeteg oka van

de ne busulj rendben lesz... ezek kisseb nemi tunetek lehetnek ... nincs ra magyarazat ...

Dr.David

2010. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
tényleg, 1001 oka lehet..de próbálkozzatok több féle dologgal...semmi se tabu,ami mind2töknek jó... elég rossz érzés lehet szegény bnődnek h azt hiszi h nem tartod vonzónak,mert ha szereted nyilván annak tartod..próbáljatok mind a 2en ellazulni,esetleg 1-2pohár bor,vagy szexfilm...nincs abba semmi
2010. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat! Persze hogy vonzó mi az hogy... gondolkoztam azon mint lehetséges ok: viszonylag rövid fékem de nem hiszem, hiszen otthon semmi gond
2010. ápr. 24. 21:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Irtam is ide kérdést.Nekem olyan gondom van, hogy ha uj làny akad akkor nem àll a cerka két hàrom alkalom utàn jó vagyok....Szexuàlis téren önbizalomhıànyom van..Elsö lànynàl vt gond bàr ö biszex volt meg annyira be se jött vagy nem tudom, màsodiknàl féltem h az elsönél tapaszralt ismétlödik 3adiknàl megint ....
2016. márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
....aztàn mikor siker van onnantól minden ok. Lényeg hogy lazulj el ne idegeskedj mert akkor nem megy, bnődnek is lejöhetne ez és segíthetne ellazírani ahelyett hogy frusztràl
2016. márc. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!