Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve nincs nap, hogy ne jutott volna eszembe az exem, úgy h van párom. Ez nagyon súlyos, hogy felejtsem el végleg? Attól tartok azért nem megy, mert nem is akarom. Jó rá gondolni, mit tegyek? 28/N

Figyelt kérdés
Csupa szép jut eszembe,pedig akkor idegileg kicsinált.Én szakítottam,mert muszáj volt, nem maradhattam volna vele, mert kikészített volna lelkileg,minden téren, ráadásul szakítás után sem hagyott békén. Nem tartjuk a kapcsolatot, nem tudom egyszer leszünk e még együtt? Vagy ilyenre ne is gondoljak? Lehet,hogy ha ezt kitörölném az agyamból, nem gondolnék rá. Az hogy együtt leszünk e még, csak rajtam múlik.
2016. szept. 14. 19:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod elfelejteni mert nem akarod és egy álomvilágban élsz.

Jobb lenne észhez térned és átgondolnod miétt is szakítottál vele? Mik voltak azok a negativumok? Ha vele maradtal volna jobb lett volna?

Bocsi de azért mert valaki szépen tud mosolyogni vagy jól tud b...szni még édes kevés egy jó párkapcsolathoz...

Ne csak a pár jo emlekre gondolj hanem arra a sok rosszra amiket okozott neked, úgy már máshogy fogod láni a dolgokat.

Van olyan mikor 2 ember között megvan a szikra és a vonzódás de összeférhetetlenek vagy az egyik vagy mindkettő hibajabol. Az ilyenen jobb tuljutni és elfogadni hogyha akkor nem ment akkor ez van.

Ne nézz hátra mert az sose jó.

2016. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Kérdező írtam üzenetet ha érdekel olvass bele. Nem akartam itt leírni mert tuti belekötnének. üdv
2016. okt. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!