Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire kene gondolnom? Baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kene gondolnom? Baratom tavol van 5 napig es sokszor hiaba irok neki nem valaszol az uzenetemre.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Horgasz versenyen van a baratom ezen a heten. Mondtam neki hogy nem szeretnem zavarni erezze jol magat. Akkor ram formedt hogy mar 2x elmondta hogy nem zavarom, barmikor hivhatom, irhatok neki. Igy hat irtam is neki de sokszor csak elolvassa az uzenetemet es csak orak mulva valaszol vagy nem is valaszol. En megertem hogy ilyenkor nem velem van elfoglalva, nem is varom el.

Irta, hogy ha nem valaszol egybol az azert van mert epp nem er ra... es a telefonja le van rakva. Megertettem.

Delben irtam neki utoljara arra valaszoltam ami o irt. Elolvasta es azota semmi de facebookon folyamatosan elerheto.

Tehat a telefon a kezebe van csak eppen nekem nem valaszol. Eleg rosszul esik.

Vagy csak en csinalok belole problemat?


2016. szept. 15. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te problémázol. A facebook nem csak abban az esetben jelez elérhetőséget, ha chat-elnek rajta. Nekem már sokszor akkor is jelezte, ha pl az időt megnéztem a telón. Gondolom tényleg nem ér rá, horgászatkor a lehető legnagyobb csendben kell lenni és azért nézi meg az üzeneteket, h nincs e valami baj. De ha ennyire zavar akkor kérdezz rá!
2016. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Ha a barátod piócával horgászik harcsára, akkor azért nem válaszol neked, mert elég neki az az egy pióca, ami a horgon van éppen.


Öt napig van távol. Felnőtt ember. Programja van, horgászik, versenyez, és ezt előre megmondta neked. Az belefér, ha öt nap alatt mondjuk egyszer beszéltek telefonon, de ezen kívül semmilyen interakcióra nincs szükség. Ha hazajön, majd beszámol az élményeiről, ha valami baj történik vele, akkor pedig nyilván szól neked ő vagy más. Mi az a rendkívül fontos dolog, ami miatt többször kell keresned őt ebben az öt napban? Hagyj neki egy kis levegőt.

2016. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a párom távol lenne öt napig, akkor ugyan hiányozna nagyon és a nyakába ugranék, amikor hazaér, de abban az öt napban megnézném az összes csajos filmet, ami érdekel, és élvezném, hogy csönd van, amikor olvasni szeretnék, főznék egy nagy kondérral a kedvenc kajámból, amit ő utál és ezért nem szoktam főzni. Szóval a magam módján én is kikapcsolódnék. Tedd te is azt! :)
2016. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!