Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mutat be, miért?

Figyelt kérdés

Fél év alatt senkinek se mutatott be pedig egy barátja ott volt egyszer vele. nem vagyok se csúnya se buta

20/L



2016. szept. 15. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:

1) Miért nem tőle kérdezed meg?

2) Te is tudod, hogy akkor valószínüleg titkol és/vagy szégyell.

2016. szept. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kérdeztem és az volt a válasz hogy nem ezért mert titkolna hiszem tudnak rólunk a haverjai
2016. szept. 15. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
de ez nem válasz arra, hogy miért...
2016. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én sem fogadtam el válaszként ezért kérdezem itt miért?

mint írtam szerintem nincs oka amiért titkolnia kelljen mégis mikor megkérdeztem miért nem mutat be, esetleg titkol azt mondta hogy nem erről szó sincs hogy titkolna.

2016. szept. 15. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:
engem se, aztán kiderült, hogy az igénytelen tehén exével d.ug, mindenki rajtam röhögött. Szerintem dobd ki!
2016. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"azt mondta hogy nem erről szó sincs hogy titkolna" - és erre te nem mondtál semmit? akkor kellett volna tovább kérdezni, h na és akkor miért nem?

mert ha nem mond semmi elfogadhatót, akkor mégiscsak titkol valami miatt, azt meg mi itt nem tudjuk, h miért...

2016. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2016. szept. 15. 19:42
 8/10 A kérdező kommentje:
azt mondta azért nem mert sose vagyunk arra amerre a barátai laknak meg a családja de múltkor arra jártunk még akkor sem történt semmi
2016. szept. 15. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem mutat be, mert csak játszik veled.
2016. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy nős..
2016. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!