Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen lerombolták az önbizalmamat, hogy álljak fel?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tartom magam valami szép lánynak, bár a szüleim szerint különleges szépség vagyok.(21/L)

Általánosban piszkáltak a hajam miatt, volt, hogy beszóltak az utcán, hogy "De csúnya vagy!".

A pasik nem figyeltek fel rám...majd egyszercsak lett egy kapcsolatom(3,5 éves). Beszólt, hogy nagy a hasam, melynek hatására majdnem anorexiás lettem, önképzavarral küszködtem. Majdnem megcsalt egy nálam nőiesebb, ám 4 évvel fiatalabb lánnyal.

Azt hittem nem állok fel, de lett egy új kapcsolatom. EZ már 8hónapja tart, de amint közelebb került hozzám, ott aláz meg, ahol tud.

Közölte hogy malac fejem van, de viccből. Közölte, hogy a hajam szénakazal, a mellem kicsi volt és remélte, hogy megnő(megnőtt). Azért, emrt alapozózom magam, egyfolytában piszkál,stb.

Egy nullának érzem magamat, egy senkinek. Alapból nincs kb. senkim. A barátaim kihasználnak, a pasik meg nem akarnak velem beszélgetni. A fiúk 90%-a azt mondta, hogy ez azért van, mert nagyon különleges személyiségem van(ezt itthon is mondják, rokonok, mindenki).

Én nem látom magam különlegesnek, hanem egy roncsnak. Szeretnék értékes ember lenni, akit nem bántanak, de ha megvédem magamat, akkor is rajtam nevetnek.

A fiúk, ha megyek valahova, nem figyelnek fel rám, pedig szépen öltözködöm. Nem túl nőies, nem túl kislányos, a kettő között.

Múltkor, mikor felvettem egy szoknyát, a párom haza küldött, hogy így nem fagyizik felem, mert mindenki engem néz.


2016. szept. 16. 11:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Meddig ért a szoknyád? Övig? Mert akkor nem csodálkozom. Ha nem az övig ért, akkor egy tuskó a barátod, dobd ki! Nemhogy büszke lenne rád, csinos az alakod, gyönyörű a hajad. Tudod, hogy én mennyit csavarom a hajamat? Hetente 1x és akkor lesz gyönyörű szép göndör majd napok múlva hullámos. Van, akit a guta üt meg, hogy milyen szép és még ő mondja, hogy mennyi időm elmegy vele. Kevesebb, mint gondolná. Igaz, van olyan kollégám, aki szerint a nagyon göndör nem áll jól nekem. És?? Nekem tetszik, a barátom véleménye nem mérvadó, mert az is fontos, hogy magamnak feleljek meg és csak utána jöhetnek a többiek. Nem hagyom, hogy irányítsanak, egy határig.

Válts sampont, próbáld ki a szilikonmenteset, olvass utána. Nem lesz egyenes a hajad tőle, de más lehet az állaga. Használj el belőle egy flakonnal és majd eldöntöd.

Mit jelent a különleges személyiséged?

2016. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!