Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 20éves barátság ennyit ér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 20éves barátság ennyit ér?

Figyelt kérdés
Én egy 20éves barátságról kérdeznék tőletek.Még az iskolában lettünk nagyon jó barátnők,és mindent meg tudtunk beszélni egymással.Aztán a suli végeztével eltűnt egy évre,úgy hogy azt mondta majd keresni fog.Én hívtam egy párszor,aztán megúntam.Egy év elteltével csörgött a telefon és ő volt.Haragudtam rá,de megbocsátottam neki és találkoztunk.Olyan volt mintha tegnap találkoztunk volna.Nagyon örültünk egymásnak.Eljártunk ide oda,bulizgattunk,Balcsira mentünk a barátainkkal,szóval szupi jó volt.Aztán bejelentette ,hogy kiköltözik külföldre a testvéréhez dolgozni.Nagyon elkeseredtem,mert rajta kívül nem nagyon volt más ennyire jó barátnőm.De mikor kiköltözött,akkor is mobilon folyamatosan sms-eztünk és mindent tudtunk egymásról.Egyszer ki is látogattunk a párommal hozzá egy hétre.Számomra ő a legjobb barátnőm,és ezt el is mondtam neki.Ő is azt mondta,hogy neki sincsen rajtam kívül más ennyire jó barátnője.Egy éve,hogy visszaköltözött és azóta hiába keresem a társaságát nem nagyon érem el.Folyton elfoglalt,és mindíg csak ígérget,hogy találkozunk MAJD.Az a helyzet,hogy nekem született egy kislányom a nyáron és azóta valahogy úgy érzem kerül engem.Egyszer eljött megnézni a kisbabám,de azóta hónapok teltek el és csak a sok ígérgetés maradt nekem.Minden este a gépnél ül,de rám nem dobna egy email-t,vagy egy sms-t.Mindíg csak válaszol,de soha nem kezdeményez.Nem tudom mitévő legyek.Fejezzem be vele a kapcsolatot,vagy...?
2010. ápr. 23. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érd el, hogy találkozzatok, és akkor szemtől- szembe tedd fel neki a kérdéseid! Hogy miért kerül téged, stb. Ha kitér a válaszadás elől, akkor hagyd a francba, és mondd el neki, hogy nem látod értelmét annak, hogy továbbra is ilyen ímmel- ámmal kapcsolatban legyetek. Ha valóban van vmi gondja, azt el fogja mondani, és azon nagy valószínűséggel tudtok változtatni.
2010. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ez igazi barátság nemcsak a te részedről, hanem az övéről is, ő is tenni fog az ellen , hogy ne szakadjon meg végleg a kapcsolatotok. De az igazából kevés, ha mindig csak te próbálod a barátságotokat megmenteni..

olvastam valahol még régebben, hogy miután egy nőnek gyereke lesz eltávolodik a gyerekkel nem rendelkező barátnőitől, mert mások lesznek a témák, már nem lesz annyi közös téme, te a gyermekedről fogsz beszélni, ő még lehet csak a buliknál, vagy egyéb dolgoknál tart, te kicsit "más körökbe" léptél, eggyel feljebbi körökbe, amit esetleg ő még nem ért, csak akkor fog megérteni, ha neki is gyereke lesz(és az a dolog újra össze fog hozni benneteket).De ne csináld azt, hogy újra és újra csak te keresed, egy idő után érzi majd a hiányodat, ha meg nem , hát elvesztett egy értékes barátnőt, ergo ő jár rosszul:-)


26/l

2010. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinem egy ideig ne kezdeményezz...ha nem pár hétig,akkor nem sok értelme van egy ilyen kapcsolatban...Látszik,hogy nagyon szeretnél egy barátot,és mivel csak ő van/volt,ezért szeretnéd vele folytatni..ám ez nem biztos,hogy jó ötlet..."a csomó megmarad"a barátság fonalán-szerintem..23N.
2010. ápr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,igazatok van.Ezt a barátságot csak az mentheti meg,ha ö is majd családot alapít,mert valószínű,hogy nem érzi jól magát ha velem van,mert ő neki rossz érzés,hogy nem tart már ott ahol én,és ez saját kudarcára emlékezteti.Én legalább is így érzem.
2010. ápr. 25. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!