Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

"Exem" juniusba kidobott.. azota o randizott 1 lánnyal en meg osszejottem massal hogy felejtsek ugymond. O elutasitotta a lanyt miattam en a fiuval szakitottam mert nrm ereztem semmit .. es ramirt 3 honap utan.. hogy hianyzom neki. Mindenki ellenzi hogy kibekuljunk kiveve baratnom es a fiu szulei.. en szuleim azt mondjak ellenzik de az en dontesem ok nem szolnak bele.

Mit tegyek? 3 eves parkapcsolat o is valtozott en is valtoztam talalkoztunk azota 1szer de nemtudom mi tevo legyek?!



2016. szept. 17. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*mármint,hogy hallgass a szívedre! Magyarul elfelejtettem odaírni:)
2016. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem adjatok neki még egy esélyt, aztán ha akkor se működik, akkor úgyis kiderül.
2016. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
En adnek meg 1 eselyt de nehez. 3 honap utan ujra felbukkan felkavart. Nemtudom mit csinaljak mit erzek. Szuleim nem szerettek es nem is fogjak..
2016. szept. 17. 21:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Teljesen tanacstalan vagyok
2016. szept. 17. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szüleiddel törődj te életed te döntésed. Ezt neked kell eldönteni ne hallgas senkire csak magadra arra,hogy neked nektek mi a jó. Gondold át a dolgokat, tegyél fel magadnak kérdéseket mi az ami ellenne szól és mi az amiért érdemes lenne újra kezdeni. Remélem jó döntést hozol sok sikert!:)
2016. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg újra,ha mindkettőtöknek ok. Azt írtad,sokat változtatok,ez meg úgy is a kapcsolatban derülne ki.
2016. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A #6 jól mondta annyival egészíteném ki hogy írd le egy lapra a rosszakat amiért nem és a jókat amiért igen aztán aludj rá egyet és nézd meg újra azt a lapot és tudni fogod!!! :)


Az #1-nek baromira igaza van és amúgy k***a jó szám :D


20/F

2016. szept. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fish1 ***** válasza:

Kérdés, hogy mi volt a szakítás oka, mert szerintem nem mindegy.

Valóban ne mások véleményével törődj, hanem a saját érzéseiddel, viszont ha nem tudod, mitévő legyél, akkor nem biztos, hogy jó így folytatni a dolgot, bizonytalan érzésekkel.

2-3 hónap alatt szerintem gyökeres változások nem történhettek, maximum elsőre ez a látszat, mert most békülésnél a legjobb arcát akarja mutatni.


Én hasonló helyzetben nem békülnék, mert aminek egyszer vége van, annak megvolt az oka és én nem kezdeném újra, de a döntés a te kezedben van.

2016. szept. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!