Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én úgy érzem, hogy el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy érzem, hogy el akar hagyni a párom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt szóval még nagyon friss ez a kapcsolat találkoztunk már négyszer és az utolsó találka után a barátomba megváltozott valami úgy érzem már nem akar engem. És sajnos sokan azt mondják,hogy bennem van a hiba mert túlságosan is megfojtom őt a szerelmemmel szóval ragaszkodok hozzá nagyon pedig még alig ismerjük egymást. De én sajnos ilyen lány vagyok sokat csalódtam már az életbe és mindig engem hagytak el. Főleg a ragaszkodásom miatt dobnak a pasik. Nagyon vágyom már arra,h szeressenek de úgy érzem minél jobban akarom annál jobban nem jön össze. Nem akarom,hogy elhagyjon a párom ezért megfogadtam magamnak,hogy inkább nem is keresem őt megvárom,hogy magától írjon hátha hiányozni fogok neki. Meg abban is reménykedek ha szakítani akar akkor közölni fogja velem időben. Mit kéne csinálnom szerintetek? Bunkó megjegyzést nem kérek csak megértő válaszokat. Hogy érjem el,hogy újra érdeklődjön utánam?
2016. szept. 3. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az ami megváltozott benne? Miből feltételezed ezt? Ha nem akarsz az agyára menni, szerintem mindenképp beszélj vele arról, hogy neki mik az igényei ezzel kapcsolatban. Könnyebb úgy tartani magad hozzá, ha tudod mi az neki ami már sok és mi az ami belefér.
2016. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 omba ***** válasza:

Ha ilyen világosan látod a hibádat, miért nem próbálsz tenni ellene?

Ha valaki már négy találkozás után besokall (bár hát ez csak egy feltételezés) - akkor tényleg "sok" lehetsz.

Másrészt egy 4 találkozásból álló egy hónapos ismeretséget ne neveznék kapcsolatnak.

2016. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig úgy van hogy jövő héten mindent megbeszélünk. Mert akkor megyek hozzájuk de attol tartok h ő még előtte megmondja h vége. Az a baj velem h minden nap megkérdezem tőle h akkor jövő héten tényleg megbeszéljük? Nem akar engem elhagyni stb. És mindig az a válasza h nem akar nyugodjak meg mert ő nem olyan mint mások ne hasonlítsam a sok idióta közé. Ha szakítani akarna már megmondta volna. De én akkor sem tudok nyugodt lenni nagyon félek h nem lesz abból a jövő hétből semmi mert megírja hogy hagyjuk abba. Ma reggel óta nem is beszéltünk és megfogadtam nem is irok neki megvárom h magátol irjon.
2016. szept. 3. 15:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy abból vettem észre h már nem érdeklem hogy nem is nagyon akar irni. Régebben 1 nap háromszor is írt szívemnek szólított éreztem h érdeklem öt. De múlt hét óta mintha kicserélték volna. Nagyon sokad dolgozik a héten éjszakázott sokat napközbe meg aludt. Tegnap ugye meg ment pecázni délután mert ugye az az egyik hobbija. Ma reggel meg ráírtam és szinte lerázott. Azt mondta hajnalba ért haza a horgászatból most meg megy aludni mert délután mennek érte mármint megy melózni. Majd ir az aztán el is köszönt. Ez volt az elsö eset h igy lekoptatott. Nem tudom mi tévő legyek de nem fogok neki irni azt tudom. Ha akar engem úgyis keresni fog.
2016. szept. 3. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!