Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élnétek olyan férfival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnétek olyan férfival aki keveset keres? Tényleg nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Párom szerintem nagyon keveset keres,havi 80 ezret átlagban.Ugyanis köz foglalkoztatott.Van ugyan egy régi szakmája de abban nem tud dolgozni mert már elfelejtette.És egy másik,nem titok,bizt.őr.Ebben viszont ahhoz hogy el tudj érni egy 100 feletti nettót,többet kell dolgozni mint az alap óraszám.

Ő azt mondja hogy nem fog 200-300 órákat dolgozni csak hogy többet keressen,nem fogja kikészíteni magát.

Ezt meg is értem,de az sem állapot hogy havi 80-at hoz haza.Főleg hogy én is bevállalok többet,például háznál kisegítek csak hogy elég legyen a bevétel a kiadásokhoz.

Problémánk már odáig fajult hogy párszor rászóltam miért van ennyi napot itthon,miért nem vállal be valami pluszt.Erre ő halálosan megsértődött,közölte hogy én pénzéhes vagyok és hogy hagy érezze már jól itthon magát.Örüljek neki hogy nem jár sehova.

Összességében az fáj hogy nem törekszik,nem tesz semmit hogy találjon valami jobb lehetőséget.

Erre lassan rá megy a kapcsolatunk,főleg mert igazából nem is érti mi a bajom vele.

Segítsen aki tud,jól látom-e a helyzetet,vagy hibás vagyok a párom megítélésében?


2016. szept. 18. 15:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%

és te mégis mennyit teszel hozzá a családi kasszához?


ha nem tetszik neked, akkor hagyd ott.

2016. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
16%
Most miért kene bevallalnia barmi pluszt, eleg faraszto az alap munka is. Nekem se tetstene ha hajtananak, mint a tatart, mit sem erdekelve, hogy kidolgozzam a belemet is.
2016. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%

Megértelek,a párod élhetetlen.

Sajnos változni nem fog,ilyen típus.

2016. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem, sajnálom. Gyerekeket, családot szeretnék, nem nélkülözést. Ugyanannyit várok el, mint amit én is beleadok, nálam egy ilyen férfi nem pálya.

Ha neki ez így jó, egészségére, de én nem azért tanultam és dolgozok keményen, hogy napról- napra éljek egy lepukkant garzonban. Ez igénytelenség. Mégis mi az, hogy volt szakmája, de elfelejtette?

2016. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Minthogy én heti 30 óra munkával többet viszek haza tanulás mellett diákként, így nem tartom nagynak az elvárásaid. Az mondjuk igaz, hogy irreális lenne elvárni tőle, hogy a hétvégéit is beáldozza, az összes éjszakáját, hogy ne legyen egy perc nyugta sem, most az anyagiaktól eltekintve ez tönkreteszi az embert- testileg is és szellemileg is. Szóval nem ezt kell elvárnod tőle- szerintem-, inkább azt, hogy visszarázódjon a szakmájába vagy hogy ha azt nem, akkor továbbképezze magát. 80 nettó még akkor is kevés, ha saját tulajdonú ingatlanban laktok, hát még ha esetleg albérletben vagy hitelt fizettek.
2016. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

1/4-es,én havi 40-50 ezer forinttal többet viszek haza,de ezt úgy hogy pluszokat vállalok be.Írtak háznál segítek,takarítok,ilyesmi.Tehát jelentősen kevesebb a szabadidőm emiatt mint páromnak.Még így is legalább kétszer egy héten főzöm mindkettőnknek,bár jól esne ha ő is megtenné ezt hiszen jóval többet ráér.De nem tud és nem is akar.Az otthoni egyéb dolgokat is nagyrészt én végzem.

Nem is lenne ezzel baj ha legalább törekedne a több munkára és ezzel kompenzálná az otthoni besegítés hiányát.És nem elnézné hogy én sokkal jobban fárasztom magam.Emiatt nem is nagyon megyünk sehova mert nincs miből.

Már egyre jobban beleunok ebbe,miért mondjak le a kikapcsolódásról,azért mert ő kényelmes.

2016. szept. 18. 15:48
 7/26 Blade Bone ***** válasza:
12%
Az a baj, ha több a pénz, több a kiadás. Ergó ugyanott lesztek, csak többet dolgoztok. Inkább találjatok ki valamit ami sok pénzt hoz kevesebb munkával, mert így a kapcsolatotok nem lesz jobb, sőt még talán rosszabb is lesz, vagy már most is az, mivel már a párodra mutogatsz, hogy nem akar többet, meg felhántorgatod, hogy te többet keresel. Ha ő nem szeretne többet dolgozni, úgy sem fog. Viszont a kapcsolatotok rámehet. Keressetek megoldást, ne csesztessétek egymást.
2016. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
29%
Nem az a baj, hogy ennyit keres, max az, hogy semmi komolyabb célja sincs. Amúgy meg anyagias disznó vagy.
2016. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

8/8-nak Disznó vagy te "kedves" kommentelő.

Egyébként ha férfi vagy megértelek hogy így gondolkozol,gondolom ugyanolyan céltalan,ambíció nélküli lehetsz mint a párom.

Ha nő vagy kívánnék neked is olyan kapcsolatot ahol majd kétszer annyit dolgozol mint a kedves "férfi" párod,aki elnézi hogy fáradt vagy,keveset alszol.Mindezt azért hogy ki tudd fizetni a rezsit,az esetleges hitelt,stb.

És nem tesz érte semmit hogy ez változzon.

Előző hozzá szólónak írnám hogy sajnos a szakmáját csak kitanulta annak idején de mivel nem dolgozott benne már semmit sem ért hozzá.Tehát ez esélytelen.

Én a sok munkám mellett most kezdtem el egy esti iskolát hiszen látom a nem túl fényes jövőt.Kértem páromat jöjjön ő is velem,de nem akar.Nincs kedve tanulni sem.

Hát persze,ez a könnyebbik út.Csak nehogy túl fárassza magát.

2016. szept. 18. 16:24
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha nem akarod elcseszni celtalanul az eleted, akkor hagyd el, mert valtozni nem fog, amig megfozik es eleteszik a kajat, majd befizetik a szamlakat amig o otthon fingik a kanapen (eleg alparian irtam, de gondolom ilyen a kedves parod)
2016. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!