Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem nagyon szexelős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem nagyon szexelős, hagyjam ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

27 vagyok, a barátnőm 26 éves, január óta vagyok vele együtt.


Sajnos nekem igen nehezen megy a csajozás, 21 éves koromig ne is láttam nőt, azóta pedig hatalmas erőfeszitések árán probálkozom a nőknél, hogy legyen nemi életem...vagy egyáltalán bármi.


Átlagosan KÉT ÉV kell, hogy találjak egy lány, akivel tudok járni.


Ezen kivül 1-2 honap mindennapos keresgélés (PESTEN) árán találok szexre valakit, ha épp nincs barátnőm.


Persze barátnő mellett is keresgélhetek, csak sajnos én még akkor sem tudnám megcsalni, ha akarnám. Ugyanis nem kellek kb senkinek.


Gondolom ki lehet találni, hogy nem vagyok szép szál fiu, nem vagyok se magas, sem joképü, sem sportos-izmos alkatú. Gazdag sem...(vagyis ahonnan nézzük, egy újpesti telepi lakos szemében mondjuk jó a fizetésem)


Szóval voltam már azért jó pár nővel és látom, hogy ki mennyire szereti a szexet. Mert olyan a hozzáállása az egész dologhoz. Most nem részletezem. Sajnos nekem egy kapcsolatban fontos lenne, hogy a lánynak mondjuk legyen egy átlagos méretű melle. Meg mondjuk ne legyen az alkatához mérten aránytalanul nagy hasa. Sajnos a mostani barátnőm egyik téren sem remekel :(


És szexnél is megmondja, hogy ő nem tud szexelni. Pedig én ugy gondolom, hogy jó vagyok az ágyban, szépen rá tudom vezetni a lányok arra, hogy kiélhessék a rejtett vágyaikat, de ennek a lánynak nem igazán van ilyen, és sajnos be is vallja...olyan hangvétellel, mintha rövidre is akarná zárni az egészet és nem is akarna foglalkozni az EÜ. szexen kivül mással :(


És sajnos ezzel párhuzamosan meg arról álmodozik, hogy majd összeköltözünk, meg feleségül veszem, gyerekünk lesz, stb...nagyon szerelmes belém. :(


És látszik, hogy neki a családalapitás az álma, de ez az Ő álma. Nem az enyém. Én nem akarok igásló lenni. Előbb legyek valaki, utána majd lesz család is.


Ugyhogy nagyon nehéz lenne a szakitás, de én sokszor már most ugy gondolom, hogy csak hátráltat, mert a szerelme miatt nagyon akaszkodik rám és pl olyan dolgokat sem ért meg, hogy attól én nem haladok az életben, hogy vele nézem esténként a tévét.


Ja és azért is kockázatos a szakitás, mert ugye már közelitek a 30-hoz és lehet, hogy emiatt megszünnének a lehetőségeim. Nem csak egy rendes kapcsolatra de még szexelésre is.


2016. szept. 18. 18:59
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
98%
Veled nagyobb a baj, mint Vele:D
2016. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
96%
Ez aztán a sekélyes gondolkodás.
2016. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
89%

Az a te bajod, hogy undorító egy féreg vagy.

Ha elmondásod szerint nem felel meg neked a barátnőd, mert kicsi a melle és van hasa, akkor mégis mi a fenéért szórakozol vele, ha még ráadásul szerelmes is beléd...?


És mikor értik már meg az emberek, hogy azért mert van valami gond nem kell egyből dobni a másikat, hanem meg kell oldani a problémát.

Lehet gátlásai vannak a szexben, és ahelyett, hogy segítenél neki leküzdeni vagy megszerettetnéd vele az intim együttlétet, azon gondolkozol, hogy szakíts vele.


Komolyan, ehhez nem lehet mit hozzáfűzni...

2016. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
34%

Aki szapul az még nem kínlódott az eltérő szexuális étvágy vagy szokások miatt :D


Rengeteg párkapcsolat zátonyra fut emiatt, DE, ha remek a szex és más nem működik köztetek az ugyanolyan ütközőpont lesz majd egy másik lánnyal, válassz :) nem létezik tökéletes társ.

2016. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

hát nekem mondjuk heti 2 alkalom bőven elég, de heti 1 sem vágna földhöz.


egyébként meg ugat a sok ember, miközben pont a többség az aki csak sodródik a kapcsolatában, ami "csak ugy összejött"


ugyanis ahhoz gyenge, hogy jobbat szerezzen magának.

2016. szept. 18. 19:17
 6/48 anonim ***** válasza:
89%

"Attól én nem haladok az életben, hogy vele nézem esténként a tévét."


Mert ha szexelnél tévénézés helyett akkor HALADNÁL AZ ÉLETBEN?? :D Ne röhögtess!

Ez milyen felfogás? Nem a szextól és nem a tévétől fogsz haladni hanem ha a sarkadra állsz és:

-Vagy megoldjátok a problémát valahogy.

-Szakítasz vele.

Na a kettő közül valamelyikkel haladnál.


U.i.: Ne elégedetlenkedj a barátnőd melleivel. Mikor megismerted vak voltál talán? Nyilván ő is örülne egy nagyobb dákónak a tiéd helyett.

A hasát edzéssel tudja korrigálni. Pl.tévé helyett mozogjatok együtt. ;)

2016. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
95%

Huh nekem meg az lenne keves amit Te irsz...

En napi tobb alkalmat is igenylek/birok/kivanok, de ez egyenfuggo.

Persze ha nem tetszik amit irunk nem kell minket kerdezni :D

1es voltam

2016. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
97%

"Egyébként meg ugat a sok ember, miközben pont a többség az aki csak sodródik a kapcsolatában, ami "csak ugy összejött"


Ezt pont te rovod fel a válaszolóknak?? :D Dettó ugyanebben a szituációban vagy!

2016. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
csak nekem még a rossz kapcsolatért is ki kellett dolgoznom a belemet, nem sodort össze senkivel a párzási idény, mint az legtöbb embert...
2016. szept. 18. 19:33
 10/48 anonim ***** válasza:
96%

9# Ezért kellene megbecsülnöd a párod.

Mindenre van megoldás. Ha végképp nem működik akkor szakíts vele. Ennyi.

2016. szept. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!