Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekvallalassal menteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvallalassal menteni a hazassagot, mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
Csak szerintem bonyolitja meg jobban a dolgokat,ha vkik ezert vallalnak gyereket? Ha a hazassag mar amugy is padlon van? Vagy esetleg volt akiknel bevalt?
2016. szept. 20. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kismillió meg egy példa volt már rá, hogy miért NEM oldja meg a problémákat. Aki ennek ellenére is azt hiszi, nála majd másképp lesz, az szerintem szimplán hülye.
2016. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csupa rosszat, a gyerek szempontjából a legrosszabb, ha vacak, veszekedős kapcsolatba születik.

Olyat, ahol bevált volna, nem láttam. Olyat, ahol kb. 5 hetes gyerek meg két másik nagyobb (összesen három) mellől lépett meg az apuka, már láttam nem is olyan régen a közeli ismeretségi körben.

2016. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét hozzászólónak ment a zöld. A legnagyobb ökörség, hogy a kérdésedre válaszoljak. Az még a kisebbik gond, hogy ezáltal magatoknak kreáltok jóval bonyolultabb felállást, a nagyobbik, hogy valami irdatlan mód kicsesztek szerencsétlen gyerekkel, amit nyilván nem a legelején, hanem gyerek/kamasz/felnőtt korban fog megsínyleni.
2016. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ötlet
2016. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor csak annyit történik, hogy a "gyerekek miatt" nem válnak egy darabig, és tovább kínlódnak egymás mellett, ahelyett, hogy külön mennének.

Még soha, egy házasságot nem mentett meg a gyerek, egy férfit se lehetett így megtartani, nem lett tőle senkinek se jobb.

A gyerekvállaláshoz stabil, kiegyensúlyozott kapcsolat kell, azt is megviselik a kezdeti nehézségek (az első 3-4 év), nem hogy egy bizonytalan házasságot.

2016. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Legfeljebb annyi, hogy a közöd gond, öröm újra összehozza őket,egy ideig, de ahol komoly baj van, idő kérdése és,kibukik.


Van egy ismerős pár, akiknek nagyon korán besikerült a gyerek,2 év múlva szült a nő egy másikat, hátha jobb lesz...pár év múlva megcsalta a párját.Mivel a szeretőnek nem kellett,visszament a párjához....majd megszületett a 3. gyerek is.ki tudja, hátha... vannak kivételek..

2016. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség, többnyire úgyis válás a vége. Esetleg vergődnek előtte pár évet a pocsék kapcsolatukban szerencsétlen gyerek meg látja a "hibátlan" kapcsolati példát.
2016. szept. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!