Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi menekül a féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi menekül a féltékenységtől és számonkéréstől?

Figyelt kérdés

AZ én fiúm utálja, amikor féltékeny vagyok. Sőt attól is a falra mászik, ha percre pontosan számon kérem hogy merre járt mit csinált.

Szerinte ezek felesleges dolgok, hiszen magától is elmond mindent..nem kell ehhez faggatnom.

Elmondása szerint ilyenkor sakkban van tartva és sarokba szorítom, amitől Ő idegrohamot kap .


Minden férfi utálja a féltékenységet és az elszámoltatást az időtöltésükről vagy csak az enyém?


2016. szept. 20. 16:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem tudsz változni, szép macskás néni lesz belőled.
2016. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
A nők is menekülnek az féltékenységtől és számonkéréstől.
2016. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Ha vele akarsz maradni jó sokáig, akkor minél előbb szokj le erről!

Én is voltam ilyen, szóval tudom, hogy milyen amikor minden mögé az ördögöt képzeled.

Aztán jött a szembesítés, hogyha nem változtatok ezen, akkor külön válnak az útjaink.

Szóval mindent lehet, csak akarni kell.

Nehéz volt, de kontrolláltam magam és leszoktam a számonkérésről és hisztikről.


Foglald le magad, menj dolgozni vagy tanulni, ne kombinálj!

A sárkánykodást egy pasi sem szereti, és hamar meg is válik az ilyen lányoktól.

2016. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
78%
Nem minden férfi, csak amelyiknek van egy kis esze. Értelmes ember messzire menekül az ilyen elmebeteg nőktől, mint te. Szerencsédre pont kifogtál egy olyat, aki MÉG eltűri, de nyugi, fogsz te még pofára esni, amikor betelik a pohár. Az ilyen gusztustalan torz személyiségű, beteg elméjű nők, mint te, maximálisan megérdemlik, hogy megcsalják őket.
2016. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz ha menekülni fog tőled. Nekem is eléggé féltékeny tipus a feleségem, de ez még nála is durvább. Jobban jársz, ha gyorsan leszoksz erről.
2016. szept. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%
15-ös ilyen névvel ne csodálkozz.
2016. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni szerintem. Ott majd tanulhatsz arról, hogy mikor fordul az érdeklődés számonkérésbe és hogy milyen érzés. Hagyd ott a műkörmöst, mert ott ilyeneket nem tanulsz.
2016. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%

Nem utálja mindegyik. Az enyém sem utálja. Elszámoltatni nem szoktam, elmondja magától is. De tulajdonképpen nincs is miről és neki se engem.

Mondjuk mi eléggé kivételesek vagyunk, ahogy körbenéztem. Eléggé féltékeny típusok vagyunk mind a ketten, de pont ezért működik, mivel ezt tudjuk a másikról, így minden rendben és egy hangos szó vagy vita nincs ebben a témában se közöttünk. Pedig hányszor le van hordva mindenki itt, aki féltékenykedik, de azt elfelejtik, hogy az éremnek két oldala van és van olyan, akit ez nem zavar.

De egyébként többségben vannak azok, akiket zavar ez a fajta elszámoltatás.

Mást is ismerek egyébként, akit nem zavar. Nem kell egyből általánosítani, hogy minden ilyen nő hisztis. Én csak óriási szabadságvágyú "férfi" mellett voltam baromi féltékeny, de mint utóbb kiderült, adott okot rá, és nem miattam, akkor még visszafogott voltam és nem tudott róla, hogy ellenőrzöm. Annak persze vége lett emiatt is, azóta azt mondom, hogy szerintem nem probléma, csak olyat kell találni, akivel összeilletek. Az sem jó, ha mindkét fél féltékeny és adnak is rá okot.

2016. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Elszámoltatás, számonkérés, kicsoda elb_szott kifejezések ezek egy párkapcsolatban?

Elkezdni mondani, te meg a szavába vágsz?

Anyádnak se tudnék gratulálni.

Ha már ő nem mondta: nem illik.

Valami orvos azért rád férne szerintem.

2016. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha rákérdezel, hogy mit csinált ott, és ő történetesen épp a szeretőjével volt, akkor szerinted nem tud kitalálni valami kamu sztorit főleg hogy előre tudja, hogy percre pontosan be kell számolnia a napjáról? Valahogy sosem értettem ezt...


Az exem volt amúgy ilyen (pedig ő a fiú). Egyik este - szokásos vallatás - mondtam, hogy melyik vonatot értem el, aztán meg hogy mikor hazaértem mosogattam, stb. Erre ő az időpontok alapján számolni kezdett majd vádaskodóan rákérdezett, hogy most akkor neki azt kellene-e hinnie, hogy egy óráig mosogattam... Nem sokkal ezután szakítottunk.


Az rendben van, hogy megkérdezed mi jót csinált aznap a párod, de az nem normális hogy mindezt percre pontosan kell. Láthatóan nem bízol benne, ha már egy hasonló autó láttán arra gondolsz, hogy hazudik neked. Akkor meg minek vagy vele?


A féltékenység mögött általában önbizalomhiány áll - szerintem súlyos önértékelési problémáid lehetnek.

2016. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!