Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi menekül a féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi menekül a féltékenységtől és számonkéréstől?

Figyelt kérdés

AZ én fiúm utálja, amikor féltékeny vagyok. Sőt attól is a falra mászik, ha percre pontosan számon kérem hogy merre járt mit csinált.

Szerinte ezek felesleges dolgok, hiszen magától is elmond mindent..nem kell ehhez faggatnom.

Elmondása szerint ilyenkor sakkban van tartva és sarokba szorítom, amitől Ő idegrohamot kap .


Minden férfi utálja a féltékenységet és az elszámoltatást az időtöltésükről vagy csak az enyém?


2016. szept. 20. 16:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
74%
Kukaérett vagy. Nem tudom, hogy a barátod miért ment le ennyire kutyába egy ilyen zsibbasztó szuka miatt.
2016. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig attól félek, hogy ha nem "tartom az ellenőrzésem alatt" akkor tuti megcsal."


Van egy rossz hírem. Ha meg akar csalni, akkor is meg fog csalni, ha az ellenőrzésed alatt tartod. Sőt, akkor még nagyobb valószínűséggel megcsal, vagy dobbant, mintha elfogadnád egy tetteiért felelős, önálló, felnőtt emberként.

Sose értettem meg, hogy embereknek miért jó olyan párkapcsolatban élni, aminek az az alapfeltevése, hogy a párom biztos megcsalna, és csak azért nem teszi meg, mert én, ilyen-olyan eszközökkel megakadályozom.

2016. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Enyhén szólva defektes vagy, de a barátod sem százas, hogy még nem hagyott ott. Normális, épeszű ember ilyen nővel szóba sem áll, hacsak nem muszáj.
2016. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Jesszus... Szegény pasid! Nem akarok bántó lenni, de ezt senki nem viseli jól. Alapból a féltékenység saját magadból fakad. Gyakorolj egy kis önismeretet.
2016. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A szüleitől sem élvezi az ember, meg általában senkitől, ha minden ok nélkül vallatják és vádolják. Javasolnék neked valami terápiát, de betegségtudat nélkül nem sok értelme lenne.
2016. szept. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Már rég rossz, ha féltékenykedni kell.
2016. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!