Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a barátnőmmel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátnőmmel, ha irritál, hogy egész nap otthon döglik?

Figyelt kérdés

A barátnőm programozó és lassan egy éve otthonról "dolgozik". Elhiszem, hogy valamit csinál, mert pénzt keres, de nekem ez nem munka, hogy valaki tunyul egész nap a kics*szett számítógép előtt, és ezzel takarózik, hogy emiatt fáradt vagy ideges, mikor én a melóhelyen sz*pok egész nap és rendes munkát végzek, nem csak kalimpálok a billentyűzeten.

Szakítsak, vagy vezessem rá, hogy munkát kéne váltania?


2016. szept. 21. 21:18
1 2 3 4 5
 31/50 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
"Rendes munkát" lol. A programozás is rendes munka. Gyökér vagy, szakíts csak, legalább lesz esélye nálad különbet találni :D
2016. szept. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
93%

Ilyenkor annyira kíváncsi lennék mi játszódik le a kérdező agyában, hogy a válaszolók 100%-a nem vele ért egyet... mindenki hülye lenne csak ő nem?


Kivéve ha kamu kérdés, amit erősen remélek..

2016. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
94%

Exem boltban dolgozott, épp annyit keresett amennyi egy nőnek elég



Gondolom zavar, hogy többet keres nálad :) amúgy szánalmas vagy, de szerintem erre hamarosan rájön a barátnőd is

2016. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy a szellemi munka is tud fárasztó lenni. De! Nagyon jól tudom, hogy az otthoni munka nagy része láblógatás. 10 perc munkácska, fél óra Facebook, negyed óra ágyban döglés, megint pár perc munkácska... Ne mondja nekem senki, hogy ebben el lehet fáradni! Irodában legalább nincs annyi lehetőség lógni. És biztos vagyok benne, hogy _minden_ otthon "dolgozónál" így megy...
2016. szept. 22. 15:25
 35/50 anonim ***** válasza:
95%
Ha te egész nap a maltert kevered, honnan látod, hogy mit csinál?
2016. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 Titusztitusz ***** válasza:
64%
Nemhogy örülnél neki, hogy a barátnőd OTTHONROL tud dolgozni...Így akkor nyugodtam alhatol mindig,hogy a nődet a munkahelyén NEM KERÜLGETI mindenféle senkiházi tróger...Meg nem izéli titokban valami félreeső raktárban a munkahelyi ebédszünetekben...Meg a barátnődnek sincs arra módja,hogy esetleg Ő kerülgesse a jobb kanokat...Az otthonrol végzett munka amúgy TELJESÉRTÉKÜ MUNKAVÉGZÉSNEK SZÁMÍT,úgyhogy már eleve felháborító az is,hogy úgy írtad a dolgot,hogy a barátnőd "otthon döglik egész nap"...Nem "döglik",hanem "dolgozik"...Azért nagyon nem mindegy a dolog...
2016. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

@Titusztitusz


Hát ezt tökre nem szempont! Nem vagyok féltékeny, ha más férfiakkal beszél, netán jóban van, tekintve, hogy az egyetemen főleg srácokkal volt körülvéve, van is neki onnan 1-2 barátsága... Engem kizárólag a láblógatás zavar.

2016. szept. 22. 15:58
 38/50 Titusztitusz ***** válasza:
94%
Milyen "láblógatás"? Hát képtelen vagy megérteni,hogy az OTHONROL VÉGZETT MUNKA IS MUNKA? Ennyire nem lehetel korlátolt gondolkodásu...
2016. szept. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%

Figyeljetek, hagyjuk ezt a nulla IQ-val rendelkező h..lyegyereket!


Neki az láblógatás, ha otthon dolgozik valaki, és nem egy külső melóhelyen!


Itt egyébként a helyszínnel van szerintem a legnagyobb gondja a kérdezőnek, hogy nem kell a párjának elsétálni egy külső helyre, ahol ugyanazt a munkát végezné!


Egyébként szerintem nem lehet elég okos a párja, ha azt nem látja, hogy egy ekkora gyökérrel jár!

2016. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
100%

"10 perc munkácska, fél óra Facebook, negyed óra ágyban döglés, megint pár perc munkácska."


Halvány lila gőzöd sincs, hogy mi fán terem a programozás. Ez oké, nincs vele gond, de akkor milyen alapon szólsz bele???

2016. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!