Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a barátnőmmel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátnőmmel, ha irritál, hogy egész nap otthon döglik?

Figyelt kérdés

A barátnőm programozó és lassan egy éve otthonról "dolgozik". Elhiszem, hogy valamit csinál, mert pénzt keres, de nekem ez nem munka, hogy valaki tunyul egész nap a kics*szett számítógép előtt, és ezzel takarózik, hogy emiatt fáradt vagy ideges, mikor én a melóhelyen sz*pok egész nap és rendes munkát végzek, nem csak kalimpálok a billentyűzeten.

Szakítsak, vagy vezessem rá, hogy munkát kéne váltania?


2016. szept. 21. 21:18
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg ha a nő tényleg semmit nem csinál otthon csak potyogtat és sorozatot néz egész nap, az nem baj. Érdekes egy figura vagy :,D Mondom ezt úgy hogy takarítok :,D
2016. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
98%

Miért várod el tőle, hogy kiszolgáljon?


" épp annyit keresett amennyi egy nőnek elég"

Többet nem írok, menthetetlen vagy. A barátnőd is majd rá fog erre jönni, hogy nem a megfelelő emberrel van együtt.

2016. szept. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
94%

Most nézem a válaszodat! takarodj vissza az exedhez ha ennyire jó volt! Kezded felqurni az agyam!

Nem vagy a gyereke, főzzél szépen magadnak ha ő nem főz (nálunk is így van, nem esik le a gyűrű a férjem ujjáról).

2016. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
93%

szerintem szimplán csak savanyú a szőlő, a kérdező képtelen elviselni, hogy párja többet keres és mind ezt otthoni környezetben teszi


a párod nem "döglik", hanem MELÓZIK!!!!

de szerintem is menthetetlen vagy, ha képtelen vagy ezt felfogni!

2016. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
98%
De most mi a baj a programozással? Ezt tanulta évekig, hidd el, nem könnyű munka, attól, hogy otthonról is végezhető. A szellemi munka sokszor fárasztóbb tud lenni, mint a fizikai. Miért lenne pénztáros és keresne 80.000 Ft-ot, ha jó esze van és ért a programozáshoz, amivel akár a tízszeresét is megkeresheti majd, ha több tapasztalata lesz és jobb helyre (esetleg külföldre) kerül?
2016. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

Nem az a fő gond, hogy nem főz, az exem se főzött mindig, tekintve, hogy általában estig dolgozott! De oké, úgy voltam akkor vele, hogy ugyanannyit dolgozunk mindketten, szóval érthető. De, mégegyszer mondom, a jelenlegi csajom egész nap _otthon ül_.

Nekem ez olyan, mintha egy munkanélkülivel laknék együtt, akinek csak az ölébe hullik a pénz. És akkor _emellett_ még panaszkodik is néha.

2016. szept. 21. 21:41
 17/50 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen irigy vagy, amiért neked fel kell kelned korán, bemenned a sok gyökér közé és keményen izzadni (talán) kevesebb pénzért, mint amit ő keres azzal, hogy otthon ül. Nem tudom, mikor fogják végre az emberek feldolgozni, hogy az internet korában sok olyan munka van, amihez felesleges lenne utazgatni, simán elvégezhető otthonról. Egyszer cserélj vele, próbálj megírni egy programot helyette, amin ketyeg a határidő és b*szogatnak, hogy hol vannak már a részeredmények, tesztverziók, stb, megnézném, mennyire éreznéd henyélésnek utána a munkáját.
2016. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
De én is mondom! Huzz vissza az exikédhez, hagyd ezt a szerencsétlen lányt!
2016. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy gondolod, hogy a programozás nem meló, ne használjál okos telefont számítógépet, internetet, mert nem igazi szorgos emberek csinálák.


Egyébként tuti troll vagy, mert ilyen ostoba felfogást rég láttam. Ha mégsem trollkodás, akkor szakíts, mindenki jobban jár vele.

2016. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek megsérteni, de egyszerűen túl primitív vagy ahhoz, hogy felfogd mit csinál ő egész nap. Te valahol téglát hordasz, ő pedig egész nap járatja az agyát, két percenként újraír mindent mivel befutnak plusz dolgok / változtatások ami már tegnapra kell, mindezt nagyon kicsi határidőkhöz kötve.
2016. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!