Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a barátnőmmel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátnőmmel, ha irritál, hogy egész nap otthon döglik?

Figyelt kérdés

A barátnőm programozó és lassan egy éve otthonról "dolgozik". Elhiszem, hogy valamit csinál, mert pénzt keres, de nekem ez nem munka, hogy valaki tunyul egész nap a kics*szett számítógép előtt, és ezzel takarózik, hogy emiatt fáradt vagy ideges, mikor én a melóhelyen sz*pok egész nap és rendes munkát végzek, nem csak kalimpálok a billentyűzeten.

Szakítsak, vagy vezessem rá, hogy munkát kéne váltania?


2016. szept. 21. 21:18
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
58%
Valószínű megkapná 1 éve minden hónapban a fizetését, hogyha fél percet dolgozna és fél órát facebookozna...
2016. szept. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
70%

Csak irigy vagy, mert otthon dolgozhat. Hidd el programozni nem egyszerű, egyszer ülj le vele és próbáld megcsinálni amit ő. Garantálom, hogy két perc után a falhoz tudnád vágni a gépet. Rendes munka? igen? Örülj hogy tud hol dolgozni.


Ja és szakíts vele: megkíméled attól hogy egy ilyen gyökérrel kelljen együtt élnie.

2016. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
54%
Ha szeretnéd a barátnődet, örülnél annak, hogy azt csinál, amit szeret. Ha ebből keresi a kenyerét, inkább örülhetnél, hogy nem súlyokat emel. Szakíts vele, mert ő jobbat érdemelne...
2016. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem te egy linkóci trógeer vagy, akinek büdös a munka!

Egy nő igenis keressen jól! Mert neki kell a pénz a családalapításhoz!!!

Dolgozzon otthonról, így több ideje marad az otthoni egyéb munkákra, amit az ilyen link alakok gondolom nem csinálnak, mert ugye lusták hozzá!!!

A bolti eladói munka a legalja munkák közé tartozik, mellette hajnalban kell kelni, és még fizetni sem fizet! Jaaa, az nők emellett a munka mellett csak kiégnek... (főleg az élelmiszerbolti eladók szívnak...)


Szerintem egy nőnek a legoptimálisabb a nem kötött idejű jól fizető munkák!!!

A pasik (főleg a nagypofájúak) meg csak melózzanak gyárban és keverjék a maltert 12 órában, ÚGYSEM TUDNÁNAK OTTHON MIT CSINÁLNI!!! Pénz sem kell nekik sok, mert úgyis csak elköltik hülyeségre meg elisszák.... ugye-ugye?

2016. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 Templeton Peck ***** válasza:
19%
Ne, nekem is volt ilyen és már bánom, ja nekem mondjuk dolgozni se ment el :)
2016. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
36%
"Hidd el programozni nem egyszerű, egyszer ülj le vele és próbáld megcsinálni amit ő" Az biztos,hogy nem egyszerű, emlékszem suliban még a turbo pascallal "kínoztak" minket, az is bőven sok volt nekem, pedig az még sehol sincs egy programozáshoz képest. De jó volt már, begépelni vagy egy a 4-es lapra való parancssort, aztán összeadott két számot, egy harmadikat meg esetleg kivont az eredményből, már ha minden parancs, írásjel megfelelően, a megfelelő helyre került.
2016. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
52%
"Nagyon jól tudom, hogy az otthoni munka nagy része láblógatás. 10 perc munkácska, fél óra Facebook, negyed óra ágyban döglés, megint pár perc munkácska" Ebben nem lennék ennyire biztos, a bátyám is otthon végzi a munkáját, fordít, sokszor oda kell tennie magát,hogy elkészüljön időben, azaz kell rászánni időt rendesen. Ez ugye függ a szöveg nehézségén, és a terjedelmén. Egyedül azt irigylem az otthon végzett munkában,hogy nem kell elviselni semmilyen főnök,vagy nagyobb beosztásban levő munkatárs hülyeségeit, vagy végig hallgatni a nagyszerű ötleteiket, amiknek sokszor semmi értelme. Meg egyáltalán semmilyen szabályt nem kell betartani, a lényeg,hogy időre pontosan és jól ellegyen végezve az adott munka. Persze nem most kell irigykedni,hanem amikor lehetőség lett volna,akkor kellett volna kapcsolni!:)
2016. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
68%

Nem olvastam el a komikat végig! De valóban valami nem okés. Ha 12 órázna valahol stb.. Ugyanúgy fáradt lenne, és nem lenne kaja, stb. Örülhetnél, hogy egy okos nőt fogtál ki.


Ha még nem tetted, Szakíts !!!

Nem vagytok egy szinten. Nem vagytok egymáshoz valók! Nem szereted igazán! Nem tiszteted! ( Aki azt mondja a dolgozó párjára, hogy otthon döglik, az primitív és nem lát túl a saját igényein! )



Nekem is folyton meg akarják mondani, hogy mit dolgozzak, de könyörgöm az én életem! Miért csináljak olyat amit nem szeretek, csak azért mert mások szerint az lenne a jó. Én sem mondom meg nekik, hogy mit csináljanak!

2016. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
68%

Jah és hozzá tenném, sok férfi NEM ENGEDI dolgozni a párját, csak a háztartás, bevásárlás, később a gyerekek, miegyéb.


Nyilván itt több a pénz! Én sem mennék bele abba, hogy ne dolgozzak.


Csak, hogy lásd, ilyen is van !

2016. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
70%

Jézusom, te nagyon buta vagy

Én is szoktam itthonról dolgozni, a fordítás az olyan, tudod. S képzeld, nem lesz meg magától, nem félóra munka, aztán pihi, meg facebook, határidő van, tudod...

2017. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!