Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírok mar a házasságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rigó1991 kérdése:

Nem bírok mar a házasságon van élni? Teljes lelki terrorban élek

Figyelt kérdés
Sziasztok kicsit hosszú lesz !! Minden 7éve kezdődött.nagyon sok probléma volt/van a kapcsolatunkban ! Az első gyerekünkkel voltam terhes 1ev járás után amikor meg tudtam hogy a férjem többször vissza járt az exehez,aztán amikor a kis lányunk 2,5 éves volt meg tudtam hogy 1,5 évig szeretőt tartott mellettem :( úgy éreztem a gyerek miatt es azért mert nincs hova mennem meglete kell maradnom próbáltam rendbe hozni a házasságon mert az én kudarcomnak éltem meg úgy éreztem valamit én nem adok meg neki itthon ezért jár el. Aztán úgy tűnt kezd helyre jönni minden be költöztünk az új házunkban ahol persze minden az ő elképzelése közbe meg született a fiunk es nem valtozott semmi a férjem semmibe vesz egy háztartási robot lettek akinek semmi dolga csak kussolni es végezni a dolgát itthon ,rendezni a gyerekeket !! Soha nem segít a gyerekek körül sem mindenhova én viszem őket egyedül es én kell megoldják mindent , ő nagyon jol keres ezért azt hiszi a pénz mindent potol de én belefáradtam, nem bírom feladom !!ha mondom neki hogy el akarok válni azt mondja beteg vagyok es vannak tőle rosszabbak amikor össze pakoltam hogy elmegyek akkor meg fenyegetett hogy öngyilkos lesz!! Valamiert felek meg tenni azt a lépést amitől csak boldogabb lehetnek mert tisztában vagyok vele hogy ez nem házasság !Koszonom ha elolvastad es hozzászólsz
2016. szept. 22. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szüleidhez nem tudsz költözni a gyerekekkel?
2016. szept. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hova menned akkor menj, és válj el. Ez tényleg lelkiterror. Így nem lehet élni. A gyerekeidnek akarsz jót, de hidd el ez minden csak nem jó nem. Tudom most már késő bánat de mi a francnak szültél neki még egy gyereket?? Az öngyilkosságot meg nem hiszem, hogy komolyan gondolja. De ha mégis, nem a te hibád.
2016. szept. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom, de már a legelején látszott ezen a pasin, hogy még megpiszkálni se érdemes, nemhogy vele élni és 2 gyereket is szülni neki. Úgy látom, mindig valamivel megmagyaráztad, hogy miért is maradsz vele, de igazából akkor meg nem értem ezt a kiborulást. Folyamatosan te döntesz mellette, akkor el kell viselni. Én már régen elmentem volna mellőle, sőt, miután kiderült, hogy szeretője volt másfél évig, biztosan nem szültem volna neki még egy gyereket. De te tudod!
2016. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szedd már össze magad. Neked jó így? A férjed nagyon jól ismer és manipulál. Én azért megpróbálnék önálló lenni.
2016. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

hogy elmegyek akkor meg fenyegetett hogy öngyilkos lesz - na én itt! mentem volna el. Adok neki pár tippet, hová akassza magát és szevasz.

Ilyen idiótával lenne együtt a halál.

2016. szept. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudlak sajnálni.
2016. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Őszintén nem tudom mit vársz? Hogy sajnáljunk?

Már rég lépned kellett volna, de neked megfelelt a kapca szerep. Olyan nincs hogy nincs megoldás,csak keresni kell.

2016. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek !! Nem várok sajnálatot csak egyszerűen ki kellett írjam magamból ,tudom hogy lépnem kell mert így nem jo , csak olyan nehéz meghozni a döntést es lépni olyan mintha valami nem engedné (mèg én sem tudom meg magyarázni mi az )
2016. szept. 22. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!